Лікарські засобиСтатті

Спрей Стрепсілс® Інтенсив — швидке та тривале полегшення болю у горлі

25/10/2017

Біль у горлі може бути викликаний багатьма причинами. Але пацієнти, як правило, не з’ясовують їх, а потребують швидкого, ефективного та безпечного засобу для усунення болю у горлі. Що у такому випадку рекомендують експерти?

Як полегшити страждання пацієнтів?

Біль у горлі може порушити звичний ритм життя, зірвати важливу презентацію, довгоочікувану зустріч та стати на заваді навчальному процесу. Провізорам часто доводиться вислуховувати емоційні нарікання відвідувачів аптеки з цього приводу. «Я вже третій день не можу нічого їсти через нестерпний біль у горлі», — знесилено скаржиться виснажений чоловік. «Зовсім втратила сон… Горло дуже боліло всю ніч», — ділиться своїми переживаннями молода дівчина. Біль у горлі, ускладнене ковтання та набряк — це основні симптоми запалення горла різної етіології, які найбільше турбують пацієнтів. Який ефективний засіб можуть порекомендувати професіонали для швидкого та безпечного усунення симптомів болю та запалення горла?

Єдиний спрей на ринку України з діючою речовиною флурбіпрофен

Серед ліків від болю у горлі виправданою популярністю користуються засоби місцевої дії, проте особливої уваги заслуговує спрей [1] Стрепсілс® Інтенсив — єдиний на ринку України спрей для симптоматичного лікування болю у горлі з діючою речовиною флурбіпрофен [2]. Це нестероїдний протизапальний засіб, що характеризується прицільним протизапальним та швидким знеболювальним ефектом. Уже після першої дози спрей Стрепсілс® Інтенсив забезпечує швидке та тривале полегшення основних симптомів, на які скаржаться пацієнти, а саме: біль у горлі, ускладнене ковтання та набряк [1].

Перевірена ефективність

Надзвичайно важливо, що ефективність спрею Стрепсілс® Інтенсив була перевірена при лікуванні болю в горлі різної етіології. Завдяки місцевій дії флурбіпрофену 8,75 мг ефективно усуваються больові симптоми у пацієнтів при інфекціях горла вірусного походження. Після застосування спрею більшість пацієнтів протягом 4–6 годин відчували суттєві полегшення, а саме: значно зменшився біль у горлі, відчуття набряку, процес ковтання не викликав ускладнень. Дослідження показало, що уже після застосування однієї дози спрею Стрепсілс® Інтенсив пацієнти відчули полегшення основних симптомів болю у горлі, а найголовніше те, що cпрей Стрепсілс® Інтенсив діє до 6 годин [3].

Швидко та дієво

Спеціально розроблена форма спрею забезпечує миттєве потрапляння діючої речовини безпосередньо на слизову оболонку горла, що дозволяє отримати швидкий початок дії зі значним полегшенням уже через 5 хвилин. Спрей із флурбіпрофеном по 8,75 мг ефективно зменшує біль, повертає голос, в той же час, заспокоюючи та пом’якшуючи горло. Спрей Стрепсілс® Інтенсив не містить алкоголю та цукру, має приємний вишнево-м’ятний аромат та забезпечує охолоджуючий ефект. Спрей — є надійним помічником, який швидко та надовго усуває біль, запалення та набряк горла [1].

Спрей Стрепсілс® Інтенсив ефективно, швидко та надовго усуває симптоми болю та запалення горла. Це єдиний на ринку України спрей від болю у горлі із діючою речовиною флурбіпрофен, що починає діяти вже через 5 хвилин і полегшує біль у горлі аж до 6 годин уже з першої дози [1]

Література

  1. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Стрепсілс® Інтенсив, спрей оромукозний, розчин 8,75 мг/доза.
  2. Згідно з даними «Державного реєстру лікарських засобів України» станом на вересень 2017 року.
  3. Russo M. et al. Effects of a single dose of flurbiprofen spray for the treatment of sore // Int J Clin Pharm. — 2015; 37: 193.

Р.П. № UA/15692/01/01. Наказ МОЗ України №1391 від 22.12.2016.

“Фармацевт Практик” #10′ 2017

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ