Новини

Конкурс на посаду голови Держлікслужби: визначено “шорт-лист”

25/05/2015

В понеділок, 25 травня, в рамках відкритого відбору, який був ініційований МОЗ України, Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі провів індивідуальні співбесіди з кандидатами на посаду Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. За результатами співбесід було визначено список кандидатів (“шорт-лист”), з якими 26 травня 2015 року буде проведено додаткову зустріч для обговорення програми розвитку Держлікслужби. Після чого Міністр визначить фіналіста, кандидатуру якого буде подано на розгляд Кабінету Міністрів України. Про час та місце співбесіди з кандидатами буде повідомлено індивідуально за тими контактними даними, що вказані в резюме.

«Рішення про фіналіста буде прийняте мною найближчим часом на основі проведених зустрічей з кандидатами, їхнім баченням розвитку служби та запропонованим конкретним планом дій, який дозволить перетворити Держлікслужбу України в структуру європейського рівня», – зазначив Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі.

Зазначемо також, що на вівторок, 26 травня, запланована зустріч професійних та бізнес-асоціацій з кандидатами на посаду голови Держлікслужби, на якій учасники ринку обговорять шляхи розвитку фарміндустрії. Організаторами зустрічі виступають Європейська Бізнес Асоціація, Американська торгова палата та “Асоціація виробників ліків України” (АВЛУ), які об’єднують 80% фармацевтичного ринку України.
Кандидати мають публічно презентувати концепцію розвитку фармацевтичного сектора, яку вони підтримують, та шляхи вирішення актуальних проблем галузі, а також провести консультації з представниками професійної спільноти.

Нагадаємо, що на посаду Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками претендували такі кандидати:

 1. Александров Олександр Володимирович
 2. Бохонко Дмитро Володимирович
 3. Ґудзь Наталія Ярославівна
 4. Гур’єв Сергій Омелянович
 5. Дзісяк Олег Петрович
 6. Ергард Микола Миколайович
 7. Жеребко Ігор Григорович
 8. Жук Ольга Анатоліївна
 9. Картавцев Ростислав Леонідович
 10. Кеда Юрій Миколайович
 11. Лазеба Андрій Вікторович
 12. Лещ Віктор Павлович
 13. Литвиненко Лев
 14. Литвиненко Наталія Василівна
 15. Литвиненкова Тамара Григорівна
 16. Літаров Володимир Євгенійович
 17. Мніщенко Олександр Миколайович
 18. Наконечний Ігор Ярославович
 19. Онищенко Владислав Валентинович
 20. Пасічник Михайло Францович
 21. Пастернак Ігор Олегович
 22. Руденко Володимир Васильович
 23. Сердюк Віктор Григорович
 24. Сорока Іван Миколайович
 25. Стеців Валерій Володимирович
 26. Фесенко Дмитро Васильович
 27. Хомутовський Юлій Оттонович
 28. Чумак Олександр Володимирович
 29. Шеремета Володимир Володимирович
 30. Шибіста Галина Леонідівна
 31. Шубіна Олена Вікторівна

Джерела: прес-служба МОЗ, Інтерфакс-Україна

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ