Новини

“Серв’є Україна” відкликає з ринку препарат “Ереспал”

13/02/2019

ТОВ “Серв’є Україна” відкликає з ринку препарат “Ереспал” через можливі серйозні ускладнення

ТОВ “Серв’є Україна” звернулося до Міністерства охорони здоров’я із заявою про скасування реєстраційного посвідчення і подальше відкликання з ринку лікарських засобів препарату “Ереспал”, повідомляється на сайті компанії.

Процедура відкликання лікарських засобів із фармацевтичного ринку розпочалася за рішенням материнської компанії “Ле Лаборатуар Серв’є” (Франція) на рівні дистриб’юторів і аптек відповідно до українського законодавства.

Причиною відкликання “Ереспалу”, за інформацією компанії, стали нові дослідження, які засвідчили, що діюча речовина фенспірид може спричинити порушення серцевого ритму. Французька фармкомпанія за згодою уповноваженого органу Франції ANSM (Національне агентство з безпечності лікарських засобів і виробів медичного призначення Франції) прийняла рішення про відкликання ліків.

Згідно з повідомленням прес-служби, лікарські засоби компанії “Ле Лаборатуар Серв’є”, що містять фенспірид, зареєстровані в 32 країнах світу, й відповідні процедури відкликання препарату розпочато в усіх цих країнах.

Препарат “Ереспал” використовується для лікування гострих і хронічних запальних процесів дихальних шляхів, хронічних обструктивних захворювань легенів (тільки для таблеток), у складі комплексної терапії бронхіальної астми, при сезонному та цілорічному алергічному риніті й інших проявах алергії, респіраторних проявах кору, грипу, а також для симптоматичного лікування коклюшу.

На українському фармринку представлені лікарські засоби з діючою речовиною фенспірид інших виробників. Їх долю буде вирішувати МОЗ.

Джерело: Інтерфакс-Україна

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ