Новини

Українці зможуть безкоштовно перевірити серце

13/04/2018

За даними ВООЗ Україна є країною №1 у Європі і №2 в світі в рейтингу смертності від серцево-судинних захворювань. Для поліпшення кардіоздоров’я українців у квітні й травні 2018 року пройдуть профілактичні та інформаційні заходи в рамках соціальної програми «Живи Серцем». Спеціально обладнаний кардіомобіль з діагностичним обладнанням відвідає 5 міст: Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу та Львів. Мешканці зможуть безкоштовно пройти обстеження у кращих кардіологів і здати аналіз крові

Кардіомобіль буде приймати всіх охочих на одній з центральних площ:

  • Києва (Поштова площа) – 14 квітня,
  • Харкова – 28 квітня,
  • Запоріжжя – 5 травня,
  • Одеси – 12 травня,
  • Львова – 19 травня.

Місця проведення обстежень будуть уточнюватися ближче до відповідних дат, інформацію буде розміщено на сайті проекту “Живи Серцем”:  http://zhyvy-sercem.com.ua/pro-proekt/

Кардіологи центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України – дорослого та дитячого відділень – проводитимуть огляди на сучасному обладнанні, встановленому всередині кардіомобіля. Поруч будь-який охочий зможе безкоштовно здати аналіз крові для виявлення ризиків переддіабету і діабету, які, в свою чергу, збільшують ризики ускладнень хвороб серця, а також отримати сертифікат на пакет аналізів для виявлення ризиків серцево-судинних захворювань у медичній лабораторії «Сінево».

У кожному місті кардіомобіль відвідає один з обласних дитячих будинків для огляду дітей, в подальшому Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України забезпечить їх лікування в разі потреби.

«Щороку в Україні фіксують близько 50 тисяч випадків інфаркту і понад 100 тисяч випадків інсульту. На жаль, більшості людей в нашій країні поки не властива культура турботи про здоров’я. Поінформованість про необхідність профілактики серцево-судинних захворювань дуже низька, мало хто усвідомлює важливість медичного огляду для раннього виявлення захворювань», – коментує Володимир Жовнір, доктор медичних наук, заслужений лікар України, головний лікар Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

«В той час, як в європейських країнах вже активно борються з цією проблемою, в Україні серцево-судинні захворювання, як і раніше, причина 67% смертей. Соціальна кампанія «Живи серцем», яку Philips проводить вже третій рік, покликана донести важливість профілактики серцево-судинних захворювань і надати для цього можливості, щоб знизити рівень захворюваності», – коментує Ірина Березовська, генеральний директор компанії Philips в Україні.

Максимум корисної інформації про профілактику серцево-судинних захворювань зібрано на сайті програми «Живи серцем»: http://zhyvy-sercem.com.ua/. Там же можна пройти онлайн-тест для виявлення своєї групи ризику. Всі матеріали розроблені спільно з Центром дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Джерело: прес-служба Philips в Україні

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ