Законодательство

Указ Президента України від 22.01.2013 № 35/2013 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України”

22/01/2013

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом Свободи

ГУБЕРСЬКОГО
Леоніда Васильовича
Героя України, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня

МАРТИНЮКА
Адама Івановича
народного депутата України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

ШВЕЦЯ
Ростислава Пилиповича
(ЛАЗАРЯ)
митрополита Сімферопольського і Кримського, керуючого Сімферопольською і Кримською єпархією Української православної церкви

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГРИНЕВИЧА
Феодосія Борисовича
головного наукового співробітника Інституту електродинаміки Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ

Нагородити орденом “За заслуги” I ступеня

ГРИЦАЙЧУКА
Володимира Пилиповича
начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства
ЗІМІНА
Олега Петровича
голову ради Національної акумуляторної корпорації “Іста”, м. Дніпропетровськ
КІР’ЯНА
Валерія Андрійовича
радника Керівника Апарату Верховної Ради України
КРУПЧАКА
Володимира Ярославовича
повноважного представника вищого керівництва акціонерного товариства “Київський картонно-паперовий комбінат”
СИДОРА
Івана Миколайовича
головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні

Нагородити орденом “За заслуги” II ступеня

АМАТУНІ
Ашота Апетовича
члена президії ради Організації ветеранів Автономної Республіки Крим
БРЮХАНОВА
Олександра Михайловича
директора Державного Макіївського науково-дослідного інституту з безпеки робіт у гірничій промисловості, Донецька область
ВОЛИНЦЯ
Валентина Тодосьовича
адвоката, члена кваліфікаційної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури
ДРАБИНКА
Олександра Миколайовича
(ОЛЕКСАНДРА)
архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського, вікарія Київської митрополії Української православної церкви, секретаря предстоятеля Української православної церкви
КИРИКА
Сергія Васильовича
голову правління акціонерної компанії “Харківобленерго”
КІРІЄНКА
Олександра Даниловича
члена президії Донецької обласної організації ветеранів
КУЛИКА
Андрія Євтуховича
голову Житомирської районної державної адміністрації
МОЗГОВОГО
Олега Миколайовича
члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
НІКІТЕНКА
Анатолія Григоровича
директора комунальної установи “Краснодонський обласний ордена Дружби народів музей “Молода гвардія”, Луганська область
ПІВТОРАКА
Володимира Вікторовича
заступника Голови Державної судової адміністрації України
ПІДЛУБНОГО
Василя Івановича
першого віце-президента Міжнародної науково-промислової корпорації “ВЕСТА”, м. Дніпропетровськ
ПОЛІЩУКА
Василя Кіндратовича
голову Калинівської районної державної адміністрації, Вінницька область
РОМАНЮКА
Миколу Ярославовича
Луцького міського голову
СИДОРОВА
Івана Петровича
голову Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації
ЦУШКА
Василя Петровича
Голову Антимонопольного комітету України

Нагородити орденом “За заслуги” III ступеня

БОРИШКЕВИЧА
Віктора Дем’яновича
єпископа Об’єднання церков християн віри євангельської п’ятидесятників Рівненської області
БОРСУКА
Сергія Олексійовича
начальника дільниці товариства “Союз Транс Лайн”, Хмельницька область
БРЕСЛАВЦЯ
Андрія Вячеславовича
заступника Голови Державної служби експортного контролю України
ВОЙТОВИЧА
Володимира Івановича
голову Волинської обласної ради
ВОРОНУ
Дмитра Миколайовича
заступника Міністра юстиції України
ВОРОНУ
Миколу Володимировича
генерального директора Хмельницького міського споживчого товариства “Кооператор”
ГЛАЗИРИНА
Володимира Львовича
архітектора, м. Одеса
ГОРДІЙЧУКА
Валерія Григоровича
директора комунального підприємства “Міськтепловоденергія” Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область
ГРИНЯ
Анатолія Миколайовича
заступника начальника цеху акціонерного товариства “Електрометалургійний завод “Дніпроспецсталь” імені А.М. Кузьміна”, м. Запоріжжя
ЗАХАРОВА
Бориса Івановича
заступника ректора товариства “Бердянський університет менеджменту і бізнесу”, Запорізька область
ІГУМЕНОВА
Віктора Петровича
ветерана державної служби, м. Луганськ
КАСІНОВА
Віталія Івановича
голову правління акціонерного товариства “Стахановський вагонобудівний завод”, Луганська область
КАУФМАНА
В’ячеслава Марковича
голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації, Чернігівська область
КИЗИМА
Миколу Олександровича
директора Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України, м. Харків
КОРОВАЙЧЕНКА
Юрія Миколайовича
директора департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
КРАЙНЮКА
Костянтина Олександровича
оператора цеху акціонерного товариства “Луганський м’ясокомбінат”
КУБАЛОВА
Казбека Таймуразовича
голову Красноперекопської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим
КУЛАКОВА
Володимира Ілліча
заступника керівника апарату – начальника відділу Одеської обласної державної адміністрації
КУЧЕРА
Миколу Івановича
директора акціонерного товариства “Зернопродукт МХП”, Вінницька область
ЛЮБОВИЧА
Юрія Васильовича
художнього керівника Кіровоградського муніципального камерного хору
МІХАЛЬОВА
Анатолія Опанасовича
заступника голови правління регіональної громадської організації “Земляцтво Донбасівців”, м. Москва
НОВАКОВСЬКОГО
Анатолія Григоровича
директора департаменту Одеської обласної державної адміністрації
ОВСЯННІКОВА
Сергія Івановича
начальника Головного управління Харківської обласної державної адміністрації
ПИЛИПЕНКА
Петра Антоновича
токаря служби акціонерного товариства “Дніпровський завод мінеральних добрив”, Дніпропетровська область
ТАРАНЕНКА
Олександра Сергійовича
Надзвичайного і Повноважного Посла України в Аргентинській Республіці
ТАРАСЕНКА
Вадима Євгеновича
першого заступника голови правління регіональної громадської організації “Земляцтво Донбасівців”, м. Москва
ФАЄЗХАНОВА
Андрія Борисовича
заступника голови Самарської районної у місті Дніпропетровську ради
ХАРЧЕНКА
Сергія Івановича
Голову Державної казначейської служби України
ХОЛІНА
Юрія Валентиновича
проректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна
ЯЦУКА
Петра Петровича
Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ЖИРНОВУ
Тамару Георгіївну
керівника правління, художнього керівника громадського клубу “Патріот Вітчизни”, м. Херсон

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АРХІМАНДРІТОВУ
Людмилу Василівну
головного хормейстера комунального закладу “Палац культури імені О.С.Пушкіна м. Донецька”
ГЛАДУН
Людмилу Валентинівну
директора Державного музею іграшки, м. Київ
ГОРБАНСЬКУ
Ірину Віталіївну
першого заступника начальника Державної фінансової інспекції в м. Києві
ЗУБ
Лідію Миколаївну
майстриню декоративно-прикладного мистецтва, Полтавська область
КОШИК
Наталію Миколаївну
заступника директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
ЛУК’ЯНЕНКО
Олександру Вікторівну
начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області
НЕМИКІНУ
Людмилу Петрівну
голову постійної комісії Харківської обласної ради
НІКОЛЕНКО
Тамару Борисівну
Олександрівського сільського голову, Кіровоградська область
РОГОВУ
Павлу Іванівну
директора державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України, м. Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

ГРИГОР’ЄВА
Сергія Михайловича
голову Миколаївської районної ради
ЄВГРАФОВА
Леоніда Олеговича
директора Департаменту Міністерства внутрішніх справ України
 

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”

МАТЯШОВСЬКОМУ
Василю Миколайовичу

директорові державного підприємства “Дрогобицьке лісове господарство”, Львівська область

ПОПЕЛЬНЮКУ
Віктору Васильовичу

директорові державного підприємства “Вінницьке лісове господарство”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ”

БАСОВУ
Миколі Мусійовичу

голові наглядової ради акціонерного товариства “Донецький електротехнічний завод”

БОНДАРЕНКУ
Віктору Григоровичу

голові наглядової ради акціонерного товариства “Машбудконструкція”, Запорізька область

МІЛЕВСЬКОМУ
Станіславу Бернадовичу

генеральному директорові товариства “Ватра-Техносвітло”, м. Тернопіль

ПЛЕСКАЧУ
Юрію Михайловичу

директорові підприємства “Завод “Комсомолець”, Полтавська область

ПОДГРЕБЕЛЬНОМУ
Миколі Семеновичу

віце-президентові – директору філії державного підприємства “АНТОНОВ” “Серійний завод “АНТОНОВ”, м. Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ”

ДЕМ’ЯНОВСЬКОМУ
Сергію Івановичу

майстрові цеху акціонерного товариства “Запорізький завод феросплавів”

ЗОЛОТАРЬОВУ
Івану Васильовичу

заступникові голови правління – технічному директорові акціонерного товариства “МАКІЇВКОКС”, Донецька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ”

ФОТІНІЙ
Тетяні Іванівні

завідувачеві кафедри Сумського національного аграрного університету

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ”

ВЕЛИЧКО
Валентині Миколаївні

завідувачеві частини з координації режисерської діяльності художньо-творчого персоналу державного підприємства “Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки”, м. Київ

ГАРКУШІ
Віталію Васильовичу

першому заступникові генерального директора державної організації Луганської обласної державної телерадіокомпанії

ЗЛОНКЕВИЧУ
Ярославу Васильовичу

композиторові, члену Борщівської районної громадської організації інвалідів “Зорі надії”, Тернопільська область

КРИВЦОВІЙ
Валентині Володимирівні

керівникові обласного народного творчого об’єднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва “Прибужжя” Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи

ЛУЧКІНІЙ
Тетяні Анатоліївні

завідувачеві відділу обласного комунального закладу “Сумська обласна універсальна наукова бібліотека імені Н. К .Крупської”

ПЛАХОТНЮК
Галині Іванівні

заступникові директора Державного архіву Рівненської області

СКОЧИПЦЮ
Степану Степановичу

диригентові Визирського зразкового дитячого духового оркестру Визирського сільського будинку культури Комінтернівського району, Одеська область

ХУДЯКОВУ
В’ячеславу Тимофійовичу

акомпаніаторові-концертмейстеру заслуженого самодіяльного ансамблю танцю України “Юність Закарпаття” Закарпатського обласного будинку культури профспілок

ШКУРГАН
Тамарі Мар’янівні

викладачеві Чернівецького обласного училища мистецтв імені С. Воробкевича

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

ВЄЛЬЧЕВУ
Анатолію Степановичу

директорові Приморської загальноосвітньої школи I – II ступенів № 3 Приморської районної ради, Запорізька область

ВОРОНЮКУ
Анатолію Васильовичу

заступникові директора Ліцею № 100 “Поділ” – загальноосвітнього навчального закладу I – III ступенів, м. Київ

ІВАНЧУК
Марії Георгіївні

професорові кафедри Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

КУЛІКОВІЙ
Лілії Борисівні

першому проректорові Херсонської державної морської академії

КУШЕВІЙ
Ларисі Федорівні

завідувачеві дошкільного навчального закладу № 1 “Світлячок” Армянської міської ради, Автономна Республіка Крим

МЕЛЬНИКУ
Анатолію Івановичу

голові Чернігівської обласної ради

СЕНІВУ
Михайлу Григоровичу

завідувачеві кафедри Донецького національного університету

СТАНКЕВИЧУ
Дмитру Геннадійовичу

доцентові кафедри Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

ШУРКО
Любові Митрофанівні

директорові Полтавського спеціалізованого навчально-виховного комплексу № 86 Полтавської міської ради

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ”

ДЯЧЕНКО
Валентині Федорівні

завідувачеві лабораторії державної установи “Інститут мікробіології та імунології імені І. І. Мечникова Національної академії медичних наук України”, м. Харків

КОРДОНУ
Володимиру Михайловичу

директорові Могилів-Подільського медичного коледжу, Вінницька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ”

АССЄЄВІЙ
Аллі Францівні

консультантові директора по виробництву ігристих вин державного підприємства “Севастопольський виноробний завод”

БАРАНУ
Євгену Павловичу

заступникові генерального директора державного підприємства “Виробниче об’єднання “Карпати”, м. Івано-Франківськ

МІНЕНКУ
Василю Михайловичу

начальникові дільниці товариства “Миколаївський глиноземний завод”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ”

МАРТИНЮКУ
Олександру Даниловичу

ветеранові авіаційної галузі, Київська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ”

КИРИЛЮКУ
Руслану Миколайовичу

начальникові управління агропромислового розвитку Новоград-Волинської районної державної адміністрації, Житомирська область

КУЧЕРЯВОМУ
Юрію Володимировичу

голові Дунаєвецької районної державної адміністрації, Хмельницька область

ЛЕВЧЕНКУ
Миколі Григоровичу

директорові товариства “Олександрівка”, Запорізька область

МЕЛЬНИКУ
Василю Івановичу

голові правління товариства “Маяк”, Сумська область

МИРОНЕНКУ
Федору Миколайовичу

головному агрономові державного підприємства “Дослідне господарство “Забойщик” Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук України, Донецька область

МІРОШНІЧЕНКУ
Володимиру Івановичу

директорові товариства “Агродар ЛТД”, Кіровоградська область

ПИЛИПІВУ
Миколі Івановичу

директорові приватного агропромислового підприємства “Аркадія”, Тернопільська область

ПИСАНКУ
Миколі Олексійовичу

головному агрономові товариства “Батьківщина”, Запорізька область

ТІМОШЕНКУ
Володимиру Михайловичу

виконавчому директорові селянського (фермерського) господарства “Сіваш”, Автономна Республіка Крим

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ”

ЗОРЦІ
Олені Юріївні

начальникові управління Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

МОЩЕНКО
Олександрі Петрівні

директорові Ленінської районної виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

РЕДЧИКУ
Сергію Борисовичу

начальникові управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, Вінницька область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ”

ЗЕЛІНСЬКІЙ
Ларисі Володимирівні

заступникові генерального директора товариства “Голубий залів”, Автономна Республіка Крим

КОВАЛЕНКУ
Віктору Івановичу

перукареві-модельєру салону краси готельного комплексу “Залєскі”, м. Луцьк

МІЛІЄНКУ
Володимиру Юрійовичу

начальникові цеху телекомунікаційних послуг № 19 (м. Малин) Житомирської філії акціонерного товариства “Укртелеком”

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ”

ХОМІ
Йосипу Антоновичу

лісничому Кобеляцького лісництва державного підприємства “Кременчуцьке лісове господарство”, Полтавська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ”

БАРАШУ
Миколі Яковичу

державному уповноваженому Антимонопольного комітету України

БОЙЧЕНЮКУ
Івану Васильовичу

завідувачеві відділу Головного управління Адміністрації Президента України

ВОЛОШИНУ
Євгену Йосиповичу

судді апеляційного суду Івано-Франківської області у відставці

КОСТЕНКУ
Володимиру Миколайовичу

заступнику начальника податкової міліції – начальнику управління Державної податкової служби України

КОСТЮШКУ
Віктору Васильовичу

першому заступникові Голови Державної фінансової інспекції України

МАРТИНЕНКУ
Олександру Васильовичу

заступникові голови правління акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України”, м. Київ

СКВОРЦОВІЙ
Галині Іванівні

завідувачеві відділу Управління Секретаріату Конституційного Суду України

СТЕЛЬМАХУ
Миколі Максимовичу

судді Малинського районного суду Житомирської області у відставці

ТАТАРЧУКУ
Василю Григоровичу

судді апеляційного суду Тернопільської області у відставці

ШИПУЛІНІЙ
Поліні Василівні

судді Ніжинського районного суду Чернігівської області у відставці

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ”

БУЛАВІ
Петру Андрійовичу

начальникові фізкультурно-спортивного відділу Львівської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України

ГРИНЮ
Леоніду Васильовичу

завідувачеві кафедри фізичного виховання та спорту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка

ДОВГАЛЮКУ
Анатолію Павловичу

директорові Коростенської дитячо-юнацької спортивної школи, Житомирська область

ЛЮГАЙЛУ
Станіславу Антоновичу

тренерові-викладачу відділення Донецької обласної школи вищої спортивної майстерності

МАРЗАГАНОВУ
Харитону Таймуразовичу

доцентові кафедри фізичного виховання і спорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

НАЛЕЙКІНУ
Віктору Сергійовичу

тренерові-викладачу центральної школи вищої спортивної майстерності фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, м. Київ

ТУШУ
Миколі Семеновичу

голові Новоазовської районної ради фізкультурно-спортивного товариства “Колос”, Донецька область

ЩЕРБИНІ
Анатолію Ілл

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

МІЛЕНТІЙ
Олільзі Мілентіївні

художникові, президентові культурної місії “Нове творче об’єднання, арт”, м. Київ

ХАРЧЕНКУ
Володимиру Івановичу

художникові, доценту Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

ШЕВЧУКУ
Олексію Тимофійовичу

художникові-живописцю, Автономна Республіка Крим

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ”

АВТОНОМОВУ
Володимиру Миколайовичу

директорові з виробництва державного підприємства “Торезантрацит”, Донецька область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
22 січня 2013 року
№ 35/2013

ічу

заступникові голови Київської обласної ради ветеранів фізичної к

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ”

МІЛЕНТІЙ
Олільзі Мілентіївні

художникові, президентові культурної місії “Нове творче об’єднання, арт”, м. Київ

ХАРЧЕНКУ
Володимиру Івановичу

художникові, доценту Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

ШЕВЧУКУ
Олексію Тимофійовичу

художникові-живописцю, Автономна Республіка Крим

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ”

АВТОНОМОВУ
Володимиру Миколайовичу

директорові з виробництва державного підприємства “Торезантрацит”, Донецька область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
22 січня 2013 року
№ 35/2013

ультури та спорту

ЛІВЧИНА

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності та Свободи України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:

Нагородити орденом Свободи

ГУБЕРСЬКОГО
Леоніда Васильовича

Героя України, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка НАН України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня

МАРТИНЮКА
Адама Івановича

народного депутата України

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня

ШВЕЦЯ
Ростислава Пилиповича
(ЛАЗАРЯ)

митрополита Сімферопольського і Кримського, керуючого Сімферопольською і Кримською єпархією Української православної церкви

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня

ГРИНЕВИЧА
Феодосія Борисовича

головного наукового співробітника Інституту електродинаміки Національної академії наук України, академіка НАН України, м. Київ

Нагородити орденом “За заслуги” I ступеня

ГРИЦАЙЧУКА
Володимира Пилиповича

начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства

ЗІМІНА
Олега Петровича

голову ради Національної акумуляторної корпорації “Іста”, м. Дніпропетровськ

КІР’ЯНА
Валерія Андрійовича

радника Керівника Апарату Верховної Ради України

КРУПЧАКА
Володимира Ярославовича

повноважного представника вищого керівництва акціонерного товариства “Київський картонно-паперовий комбінат”

СИДОРА
Івана Миколайовича

головного лікаря Волинської обласної клінічної лікарні

Нагородити орденом “За заслуги” II ступеня

АМАТУНІ
Ашота Апетовича

члена президії ради Організації ветеранів Автономної Республіки Крим

БРЮХАНОВА
Олександра Михайловича

директора Державного Макіївського науково-дослідного інституту з безпеки робіт у гірничій промисловості, Донецька область

ВОЛИНЦЯ
Валентина Тодосьовича

адвоката, члена кваліфікаційної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

ДРАБИНКА
Олександра Миколайовича
(ОЛЕКСАНДРА)

архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського, вікарія Київської митрополії Української православної церкви, секретаря предстоятеля Української православної церкви

КИРИКА
Сергія Васильовича

голову правління акціонерної компанії “Харківобленерго”

КІРІЄНКА
Олександра Даниловича

члена президії Донецької обласної організації ветеранів

КУЛИКА
Андрія Євтуховича

голову Житомирської районної державної адміністрації

МОЗГОВОГО
Олега Миколайовича

члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

НІКІТЕНКА
Анатолія Григоровича

директора комунальної установи “Краснодонський обласний ордена Дружби народів музей “Молода гвардія”, Луганська область

ПІВТОРАКА
Володимира Вікторовича

заступника Голови Державної судової адміністрації України

ПІДЛУБНОГО
Василя Івановича

першого віце-президента Міжнародної науково-промислової корпорації “ВЕСТА”, м. Дніпропетровськ

ПОЛІЩУКА
Василя Кіндратовича

голову Калинівської районної державної адміністрації, Вінницька область

РОМАНЮКА
Миколу Ярославовича

Луцького міського голову

СИДОРОВА
Івана Петровича

голову Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

ЦУШКА
Василя Петровича

Голову Антимонопольного комітету України

Нагородити орденом “За заслуги” III ступеня

БОРИШКЕВИЧА
Віктора Дем’яновича

єпископа Об’єднання церков християн віри євангельської п’ятидесятників Рівненської області

БОРСУКА
Сергія Олексійовича

начальника дільниці товариства “Союз Транс Лайн”, Хмельницька область

БРЕСЛАВЦЯ
Андрія Вячеславовича

заступника Голови Державної служби експортного контролю України

ВОЙТОВИЧА
Володимира Івановича

голову Волинської обласної ради

ВОРОНУ
Дмитра Миколайовича

заступника Міністра юстиції України

ВОРОНУ
Миколу Володимировича

генерального директора Хмельницького міського споживчого товариства “Кооператор”

ГЛАЗИРИНА
Володимира Львовича

архітектора, м. Одеса

ГОРДІЙЧУКА
Валерія Григоровича

директора комунального підприємства “Міськтепловоденергія” Кам’янець-Подільської міської ради, Хмельницька область

ГРИНЯ
Анатолія Миколайовича

заступника начальника цеху акціонерного товариства “Електрометалургійний завод “Дніпроспецсталь” імені А.М. Кузьміна”, м. Запоріжжя

ЗАХАРОВА
Бориса Івановича

заступника ректора товариства “Бердянський університет менеджменту і бізнесу”, Запорізька область

ІГУМЕНОВА
Віктора Петровича

ветерана державної служби, м. Луганськ

КАСІНОВА
Віталія Івановича

голову правління акціонерного товариства “Стахановський вагонобудівний завод”, Луганська область

КАУФМАНА
В’ячеслава Марковича

голову Новгород-Сіверської районної державної адміністрації, Чернігівська область

КИЗИМА
Миколу Олександровича

директора Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України, м. Харків

КОРОВАЙЧЕНКА
Юрія Миколайовича

директора департаменту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

КРАЙНЮКА
Костянтина Олександровича

оператора цеху акціонерного товариства “Луганський м’ясокомбінат”

КУБАЛОВА
Казбека Таймуразовича

голову Красноперекопської районної державної адміністрації, Автономна Республіка Крим

КУЛАКОВА
Володимира Ілліча

заступника керівника апарату – начальника відділу Одеської обласної державної адміністрації

КУЧЕРА
Миколу Івановича

директора акціонерного товариства “Зернопродукт МХП”, Вінницька область

ЛЮБОВИЧА
Юрія Васильовича

художнього керівника Кіровоградського муніципального камерного хору

МІХАЛЬОВА
Анатолія Опанасовича

заступника голови правління регіональної громадської організації “Земляцтво Донбасівців”, м. Москва

НОВАКОВСЬКОГО
Анатолія Григоровича

директора департаменту Одеської обласної державної адміністрації

ОВСЯННІКОВА
Сергія Івановича

начальника Головного управління Харківської обласної державної адміністрації

ПИЛИПЕНКА
Петра Антоновича

токаря служби акціонерного товариства “Дніпровський завод мінеральних добрив”, Дніпропетровська область

ТАРАНЕНКА
Олександра Сергійовича

Надзвичайного і Повноважного Посла України в Аргентинській Республіці

ТАРАСЕНКА
Вадима Євгеновича

першого заступника голови правління регіональної громадської організації “Земляцтво Донбасівців”, м. Москва

ФАЄЗХАНОВА
Андрія Борисовича

заступника голови Самарської районної у місті Дніпропетровську ради

ХАРЧЕНКА
Сергія Івановича

Голову Державної казначейської служби України

ХОЛІНА
Юрія Валентиновича

проректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

ЯЦУКА
Петра Петровича

Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня

ЖИРНОВУ
Тамару Георгіївну

керівника правління, художнього керівника громадського клубу “Патріот Вітчизни”, м. Херсон

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

АРХІМАНДРІТОВУ
Людмилу Василівну

головного хормейстера комунального закладу “Палац культури імені О.С.Пушкіна м. Донецька”

ГЛАДУН
Людмилу Валентинівну

директора Державного музею іграшки, м. Київ

ГОРБАНСЬКУ
Ірину Віталіївну

першого заступника начальника Державної фінансової інспекції в м. Києві

ЗУБ
Лідію Миколаївну

майстриню декоративно-прикладного мистецтва, Полтавська область

КОШИК
Наталію Миколаївну

заступника директора Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України

ЛУК’ЯНЕНКО
Олександру Вікторівну

начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області

НЕМИКІНУ
Людмилу Петрівну

голову постійної комісії Харківської обласної ради

НІКОЛЕНКО
Тамару Борисівну

Олександрівського сільського голову, Кіровоградська область

РОГОВУ
Павлу Іванівну

директора державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України, м. Київ

Нагородити орденом Данила Галицького

ГРИГОР’ЄВА
Сергія Михайловича

голову Миколаївської районної ради

ЄВГРАФОВА
Леоніда Олеговича

директора Департаменту Міністерства внутрішніх справ України

ЛІВЧИНА
Юрія Васильовича

директора департаменту Державної служби експортного контролю України

Юрія Васильовича

Нагородити орденом “За доблесну шахтарську працю” III ступеня

БІДНОШЕЄВА
Романа Миколайовича

гірника очисного забою відокремленого підрозділу “Шахта “Прогрес” державного підприємства “Торезантрацит”, Донецька область

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

БАНДУРІНА
Володимира Васильовича

слюсаря цеху акціонерного товариства “Луганськтепловоз”

БЛІНОВА
Володимира Івановича

Санжариського сільського голову, Черкаська область

ГЛАЗЬКА
Сергія Івановича

токаря цеху акціонерного товариства “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання імені М. В. Фрунзе”

ГОЛУБА
Юрія Володимировича

першого заступника начальника управління Генеральної прокуратури України

ЗАЛІМСЬКОГО
Володимира Івановича

тракториста-машиніста сільськогосподарського підприємства “Орач”, Полтавська область

КАРТАШОВА
Юрія Васильовича

токаря-розточувальника цеху акціонерного товариства “Бериславський машинобудівний завод”, Херсонська область

КУЗНЄЦОВУ
Світлану Юріївну

заступника начальника центральної лабораторії акціонерного товариства “АЗОТ”, м. Черкаси

ЛІСОВОГО
Миколу Леонідовича

начальника відділу Головного управління Генеральної прокуратури України

МІРОШНИЧЕНКА
Сергія Сергійовича

старшого помічника Генерального прокурора України

НЕБЕСЬКУ
Наталію Григорівну

головного спеціаліста відділу Державної служби експортного контролю України

НОВОСЕЛЬЦЯ
Миколу Миколайовича

котельника цеху акціонерного товариства “Запоріжтрансформатор”

РЯБЕНКА
Вячеслава Олександровича

заступника начальника Головного управління Генеральної прокуратури України

ТКАЧА
Валерія Петровича

гірника очисного забою акціонерного товариства “Орендне підприємство “Шахта “Жданівська”, Донецька область

ХАЛА
Леоніда Григоровича

заступника керівника Управління Секретаріату Конституційного Суду України

ШУЛЕШКА
Олега Анатолійовича

докера-механізатора товариства “Європейська транспортна стивідорна компанія”, м. Миколаїв

ШУТЯ
Андрія Володимировича

столяра відділу вагонного депо Основа державного підприємства “Південна залізниця”, м. Харків

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

БРАТУСЬ
Ганні Борисівні

солістці-вокалістці Донецької обласної філармонії

ВАЩЕНКУ
Геннадію Івановичу

солістові опери – провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, м. Київ

ВОЛОШИНУ
Сергію Сергійовичу

артистові балету комунальної установи “Севастопольський академічний театр танцю”

ДЖИМ
Людмилі Анатоліївні

головному балетмейстерові академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

МУЗИЦІ
Ярославу Петровичу

солістові-вокалісту Львівського обласного відділення творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”

ПОЛЯКОВУ
Сергію Геннадійовичу

артистові Одеського академічного російського драматичного театру

СЕЙТАБЛАЄВУ
Юнусу Ахтемовичу

артистові оркестру Кримської республіканської організації “Кримськотатарський фольклорний ансамбль “Крим”

СОЛЯНИКОВУ
Володимиру Юрійовичу

піаністові, композитору, доцентові кафедри Харківського національного університету імені І. П. Котляревського

ХУДЯКОВУ
Сергію Леонідовичу

артистові академічного симфонічного оркестру комунального закладу “Запорізька обласна філармонія” Запорізької обласної ради

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ”

ЄРОХІНІЙ
Наталії Олександрівні

начальникові управління Одеської обласної державної адміністрації

СОКОЛОВУ
Ігорю Анатолійовичу

директорові департаменту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

ВОЛОШИНУ
Степану Володимировичу

головному інженерові товариства “Рівнеагроспецмонтаж”

ЄШЕНКУ
Анатолію Федоровичу

директорові з капітального будівництва українсько-великобританського товариства “Нива Переяславщини”, Київська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

КНОРР
Надії Валеріївні

учительці, заступнику директора Херсонського ліцею Херсонської обласної ради

КОСАРЕВІЙ
Тетяні Василівні

учительці Ялтинського навчально-виховного комплексу “Школа-ліцей № 9” Ялтинської міської ради, Автономна Республіка Крим

МАЗУРЕНКО
Зінаїді Іллівні

учительці комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 112” Дніпропетровської міської ради

НЕРОНОВІЙ
Галині Віталіївні

учительці загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 м. Ямпіль, Вінницька область

ПАЛАНЕЙЧИК
Ірині Вікторівні

учительці Мукачівської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 1 імені О. С. Пушкіна, Закарпатська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

ЛАГУТЕНКО
Ользі Андріївні

професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

МІНЖУЛІНУ
Олександру Івановичу

художникові-реставратору, професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

СОМОВІЙ
Ірині Володимирівні

художникові-оформлювачу державного підприємства “Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки”, м. Київ

СУХЕНКУ
Віктору Олексійовичу

художникові, професору Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

АДАМЧУКУ
Валерію Васильовичу

директорові Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Національної академії аграрних наук України, доктору технічних наук, м. Київ

КОРНЮШИНУ
Вадиму Васильовичу

завідувачеві відділу Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професору, м. Київ

МІШУТІНУ
Андрію Володимировичу

завідувачеві кафедри, декану факультету Одеської державної академії будівництва та архітектури, доктору технічних наук, професорові

МОХОРТУ
Миколі Антоновичу

завідувачеві відділу державної установи “Інститут фармакології та токсикології Національної академії медичних наук України”, доктору медичних наук, професорові, м. Київ

СЄДІНУ
Володимиру Леонідовичу

завідувачеві кафедри Придніпровської державної академії будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові, м. Дніпропетровськ

СОХНИЧУ
Анатолію Яковичу

завідувачеві кафедри Львівського національного аграрного університету, доктору економічних наук, професорові

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

БАРТОШ
Наталії Віталіївні

директорові фінансово-економічного департаменту Державного комітету телебачення і радіомовлення України

ВЕЛИЧУКУ
Анатолію Івановичу –

директорові з інвестицій акціонерного товариства “Енергопостачальна компанія “Житомиробленерго”

ІГНАТЬЄВІЙ
Юлії Сергіївні

завідувачу відділу Головного управління Адміністрації Президента України

КАНІВЧЕНКУ
Василю Івановичу

начальникові Державної фінансової інспекції в Одеській області

КОСТЕНКУ
Анатолію Олександровичу

начальникові Головного управління економіки Черкаської обласної державної адміністрації

РЯБЦЮ
Миколі Михайловичу

начальникові Державної фінансової інспекції в Закарпатській області

СЕРПОКРИЛОВУ
Віктору Миколайовичу

заступникові голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

СОМКО
Галині Андріївні

начальникові управління Державної судової адміністрації України

ШАШКЕВИЧУ
Любомиру Михайловичу

директорові департаменту Державної фінансової інспекції України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”

АВШАРОВІЙ
Ірині Вікторівні

заступникові головного редактора газети “Ветеран Севастополя”

АНДРІЄВСЬКОМУ
Володимиру Федоровичу

фотокореспондентові, члену Миколаївської обласної організації Національної спілки журналістів України

АРТЕМЕНКУ
Юрію Анатолійовичу

голові ради товариства “Телерадіокомпанія “НБМ-Радіо”, м. Київ

ГЕЙНІШУ
Василю Васильовичу

заступникові головного редактора газети “Новий день”, Чернівецька область

КОЗИРЮ
Олександру Олександровичу

директорові товариства “Телерадіокомпанія “Здоров’я”, м. Одеса

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

БОРИСУ
Руслану Миколайовичу

завідувачеві відділення державного закладу “Українська станція виїзної екстреної консультативної медичної допомоги МОЗ України”

ВИШНЕВСЬКІЙ
Наталії Григорівні

головному лікареві комунального закладу “Дніпропетровський спеціалізований психоневрологічний центр” Дніпропетровської обласної ради

ПЕТРЕНКО
Лідії Борисівні

завідувачеві відділення державної установи “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України”, м. Київ

РУДАКОВУ
Валерію Олександровичу

завідувачеві поліклініки державної установи “Інститут урології Національної академії медичних наук України”, м. Київ

ЦІСЕЛЬСЬКОМУ
Юрію Вікторовичу

завідувачеві відділення комунальної установи “Одеська обласна клінічна лікарня”

ЧЕРЕПОВУ
Дмитру Вікторовичу

головному лікареві комунального закладу охорони здоров’я “Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17”

директора департаменту Державної служби експортного контролю України

Нагородити орденом “За доблесну шахтарську працю” III ступеня

БІДНОШЕЄВА
Романа Миколайовича

гірника очисного забою відокремленого підрозділу “Шахта “Прогрес” державного підприємства “Торезантрацит”, Донецька область

Нагородити медаллю “За працю і звитягу”

БАНДУРІНА
Володимира Васильовича

слюсаря цеху акціонерного товариства “Луганськтепловоз”

БЛІНОВА
Володимира Івановича

Санжариського сільського голову, Черкаська область

ГЛАЗЬКА
Сергія Івановича

токаря цеху акціонерного товариства “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання імені М. В. Фрунзе”

ГОЛУБА
Юрія Володимировича

першого заступника начальника управління Генеральної прокуратури України

ЗАЛІМСЬКОГО
Володимира Івановича

тракториста-машиніста сільськогосподарського підприємства “Орач”, Полтавська область

КАРТАШОВА
Юрія Васильовича

токаря-розточувальника цеху акціонерного товариства “Бериславський машинобудівний завод”, Херсонська область

КУЗНЄЦОВУ
Світлану Юріївну

заступника начальника центральної лабораторії акціонерного товариства “АЗОТ”, м. Черкаси

ЛІСОВОГО
Миколу Леонідовича

начальника відділу Головного управління Генеральної прокуратури України

МІРОШНИЧЕНКА
Сергія Сергійовича

старшого помічника Генерального прокурора України

НЕБЕСЬКУ
Наталію Григорівну

головного спеціаліста відділу Державної служби експортного контролю України

НОВОСЕЛЬЦЯ
Миколу Миколайовича

котельника цеху акціонерного товариства “Запоріжтрансформатор”

РЯБЕНКА
Вячеслава Олександровича

заступника начальника Головного управління Генеральної прокуратури України

ТКАЧА
Валерія Петровича

гірника очисного забою акціонерного товариства “Орендне підприємство “Шахта “Жданівська”, Донецька область

ХАЛА
Леоніда Григоровича

заступника керівника Управління Секретаріату Конституційного Суду України

ШУЛЕШКА
Олега Анатолійовича

докера-механізатора товариства “Європейська транспортна стивідорна компанія”, м. Миколаїв

ШУТЯ
Андрія Володимировича

столяра відділу вагонного депо Основа державного підприємства “Південна залізниця”, м. Харків

Присвоїти почесні звання:

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ”

БРАТУСЬ
Ганні Борисівні

солістці-вокалістці Донецької обласної філармонії

ВАЩЕНКУ
Геннадію Івановичу

солістові опери – провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, м. Київ

ВОЛОШИНУ
Сергію Сергійовичу

артистові балету комунальної установи “Севастопольський академічний театр танцю”

ДЖИМ
Людмилі Анатоліївні

головному балетмейстерові академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

МУЗИЦІ
Ярославу Петровичу

солістові-вокалісту Львівського обласного відділення творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”

ПОЛЯКОВУ
Сергію Геннадійовичу

артистові Одеського академічного російського драматичного театру

СЕЙТАБЛАЄВУ
Юнусу Ахтемовичу

артистові оркестру Кримської республіканської організації “Кримськотатарський фольклорний ансамбль “Крим”

СОЛЯНИКОВУ
Володимиру Юрійовичу

піаністові, композитору, доцентові кафедри Харківського національного університету імені І. П. Котляревського

ХУДЯКОВУ
Сергію Леонідовичу

артистові академічного симфонічного оркестру комунального закладу “Запорізька обласна філармонія” Запорізької обласної ради

“ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ”

ЄРОХІНІЙ
Наталії Олександрівні

начальникові управління Одеської обласної державної адміністрації

СОКОЛОВУ
Ігорю Анатолійовичу

директорові департаменту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ”

ВОЛОШИНУ
Степану Володимировичу

головному інженерові товариства “Рівнеагроспецмонтаж”

ЄШЕНКУ
Анатолію Федоровичу

директорові з капітального будівництва українсько-великобританського товариства “Нива Переяславщини”, Київська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ”

КНОРР
Надії Валеріївні

учительці, заступнику директора Херсонського ліцею Херсонської обласної ради

КОСАРЕВІЙ
Тетяні Василівні

учительці Ялтинського навчально-виховного комплексу “Школа-ліцей № 9” Ялтинської міської ради, Автономна Республіка Крим

МАЗУРЕНКО
Зінаїді Іллівні

учительці комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 112” Дніпропетровської міської ради

НЕРОНОВІЙ
Галині Віталіївні

учительці загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 м. Ямпіль, Вінницька область

ПАЛАНЕЙЧИК
Ірині Вікторівні

учительці Мукачівської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 1 імені О. С. Пушкіна, Закарпатська область

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ”

ЛАГУТЕНКО
Ользі Андріївні

професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

МІНЖУЛІНУ
Олександру Івановичу

художникові-реставратору, професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

СОМОВІЙ
Ірині Володимирівні

художникові-оформлювачу державного підприємства “Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки”, м. Київ

СУХЕНКУ
Віктору Олексійовичу

художникові, професору Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ”

АДАМЧУКУ
Валерію Васильовичу

директорові Національного наукового центру “Інститут механізації та електрифікації сільського господарства” Національної академії аграрних наук України, доктору технічних наук, м. Київ

КОРНЮШИНУ
Вадиму Васильовичу

завідувачеві відділу Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професору, м. Київ

МІШУТІНУ
Андрію Володимировичу

завідувачеві кафедри, декану факультету Одеської державної академії будівництва та архітектури, доктору технічних наук, професорові

МОХОРТУ
Миколі Антоновичу

завідувачеві відділу державної установи “Інститут фармакології та токсикології Національної академії медичних наук України”, доктору медичних наук, професорові, м. Київ

СЄДІНУ
Володимиру Леонідовичу

завідувачеві кафедри Придніпровської державної академії будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові, м. Дніпропетровськ

СОХНИЧУ
Анатолію Яковичу

завідувачеві кафедри Львівського національного аграрного університету, доктору економічних наук, професорові

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ”

БАРТОШ
Наталії Віталіївні

директорові фінансово-економічного департаменту Державного комітету телебачення і радіомовлення України

ВЕЛИЧУКУ
Анатолію Івановичу –

директорові з інвестицій акціонерного товариства “Енергопостачальна компанія “Житомиробленерго”

ІГНАТЬЄВІЙ
Юлії Сергіївні

завідувачу відділу Головного управління Адміністрації Президента України

КАНІВЧЕНКУ
Василю Івановичу

начальникові Державної фінансової інспекції в Одеській області

КОСТЕНКУ
Анатолію Олександровичу

начальникові Головного управління економіки Черкаської обласної державної адміністрації

РЯБЦЮ
Миколі Михайловичу

начальникові Державної фінансової інспекції в Закарпатській області

СЕРПОКРИЛОВУ
Віктору Миколайовичу

заступникові голови Кіровоградської обласної державної адміністрації

СОМКО
Галині Андріївні

начальникові управління Державної судової адміністрації України

ШАШКЕВИЧУ
Любомиру Михайловичу

директорові департаменту Державної фінансової інспекції України

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ”

АВШАРОВІЙ
Ірині Вікторівні

заступникові головного редактора газети “Ветеран Севастополя”

АНДРІЄВСЬКОМУ
Володимиру Федоровичу

фотокореспондентові, члену Миколаївської обласної організації Національної спілки журналістів України

АРТЕМЕНКУ
Юрію Анатолійовичу

голові ради товариства “Телерадіокомпанія “НБМ-Радіо”, м. Київ

ГЕЙНІШУ
Василю Васильовичу

заступникові головного редактора газети “Новий день”, Чернівецька область

КОЗИРЮ
Олександру Олександровичу

директорові товариства “Телерадіокомпанія “Здоров’я”, м. Одеса

“ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ”

БОРИСУ
Руслану Миколайовичу

завідувачеві відділення державного закладу “Українська станція виїзної екстреної консультативної медичної допомоги МОЗ України”

ВИШНЕВСЬКІЙ
Наталії Григорівні

головному лікареві комунального закладу “Дніпропетровський спеціалізований психоневрологічний центр” Дніпропетровської обласної ради

ПЕТРЕНКО
Лідії Борисівні

завідувачеві відділення державної установи “Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України”, м. Київ

РУДАКОВУ
Валерію Олександровичу

завідувачеві поліклініки державної установи “Інститут урології Національної академії медичних наук України”, м. Київ

ЦІСЕЛЬСЬКОМУ
Юрію Вікторовичу

завідувачеві відділення комунальної установи “Одеська обласна клінічна лікарня”

ЧЕРЕПОВУ
Дмитру Вікторовичу

головному лікареві комунального закладу охорони здоров’я “Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17”

Підготувала +Марія Морозова

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ