ЖизньСтатті

До Львова — за мотивацією!

26/05/2014

В умовах стрімкого розвитку сучасних бізнес-процесів роботодавці шукають нові підходи до заохочення своїх працівників. Матеріальний бік мотивації персоналу вже не розцінюється як основний засіб підвищення лояльності співробітників, тепер керівники компаній поєднують його з навчанням, туризмом та іншими привабливими способами стимулювання.
Нещодавно фармацевтична компанія «Система аптек «Лінда-фарм» (Дніпропетровськ) нагородила кращих завідувачів своїх аптек поїздкою до старовинного Львова. У рамках мотиваційної програми компанії ця подорож була не лише цікавою туристичною пригодою, але й чудовою можливістю обмінятися досвідом із львівськими колегами

— Гостей приймала фармацевтична компанія «Маркет Універсал», добре відома мешканцям регіону як мережа аптек D.S., — розповідає Галина Польова, керівник із персоналу Групи компаній «Маркет Універсал». — Спершу за круглим столом провізори з Дніпропетровська й наші провідні фахівці обговорили загальні проблеми фармації, останні законодавчі ініціативи уряду щодо регулювання галузі та перспективи діяльності аптечних мереж. Не залишилися поза увагою методи підвищення ефективності операційної діяльності, сучасні підходи до мотивації персоналу та співпраця між аптечними мережами з різних регіонів. Особливо цікавим для дніпропетровських колег виявився наш досвід щодо впровадження стандарту ISO 9001 і переваг, які ми отримали в підсумку. Адже «Лінда-фарм» перебуває на порозі впровадження цих загальновизнаних стандартів якості у своїй компанії.

Також провізори з Дніпропетровська мали пізнавальну екскурсійну програму містом. Зокрема, вони відвідали одну з найстаріших аптек Львова «Під Угорською короною», що на Соборній площі. Ще декілька місяців тому ця історична пам’ятка галицької фармації була на межі закриття. Відновлення старовинного вигляду аптеки «Під Угорською короною» влітку 2012 р., що стало можливим завдяки зусиллям компанії «Маркет Універсал», мало вагоме значення для соціокультурного розвитку міста, збереження його історичної спадщини, розвитку фармацевтичної та туристичної інфраструктури Львова.

Аптека «Під Угорською короною» була заснована в 1772 р. на колишній Бернардинській площі Олександром Лоншан де Бер’є, одним із представників знаної львівської родини французьких емігрантів. Триповерховий будинок, в якому аптека знаходиться сьогодні, збудовано в 1902 р. Щоб акцентувати увагу на існуванні аптеки на тому самому місці, на фасаді розміщено напис «Рік заснування — 1772». В аптеці встановлено стильні необарокові меблі з дерев’яним різьбленням, металевими решітками та монохромними шибами з ліліями. Майстерно виконано антресолі й ґрати балюстради, вхід прикрашено ажурним ковпаком. Окрім внутрішнього оздоблення, компанія «Маркет Універсал» відновила також зовнішню вітрину аптеки, яку було знищено. На ній виконано зображення корони Святого Стефана — короля й покровителя Угорщини (що відповідає назві аптеки), а також невимовної краси лілії та гірлянди. Колись за цією вітриною навіть не розміщували товари — сама по собі вона була справжньою окрасою закладу.

Мандрівка до Львова дуже сподобалася провізорам компанії «Лінда-фарм», вони шкодували, що за браком часу не побачили ще багато інших цікавих місць, а тому із задоволенням відвідають чарівне Місто Лева вдруге.

«Фармацевт Практик»  #12′ 2012

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ