Лікарські засобиСтатті

І комфортно, і не болить

19/09/2015

Це зовсім несправедливо, але жінки занедужують на цистит у 8 разів частіше, аніж чоловіки! А якщо взяти до уваги, що у 15% представниць слабкої статі рецидиви запалення слизової оболонки сечового міхура трапляються щороку, так і хочеться у запалі вигукнути яке-небудь гасло про рівноправність і гендерну рівність. Звісно, це жарт, бо чоловіки теж потерпають від циститу, однак не так часто

Усунути симптоми, ліквідувати причину

Найбільше при запаленні сечового міхура та приєднаних вторинних інфекціях сечовидільних шляхів дошкуляють часті позиви до сечовипускання у супроводі болю, свербіння і печії. Однак метою лікування є не тільки позбавлення цих безумовно малоприємних симптомів, але насамперед стовідсоткове усунення причини захворювання, тобто інфекції, яка потрапила у сечовий міхур.

Альтернатива антибіотикамCystit

Зволікати із санацією сечовидільних шляхів при інфекційних і запальних процесах, що виникають у хворих на цистит, нехтувати своєчасним лікуванням вторинних інфекцій сечового міхура — собі дорожче. Будь-який лікар-уролог наполягатиме на негайному медикаментозному лікуванні нездужання і матиме рацію. З іншого боку Європейська асоціація урологів торік, власне через зростання резистентності до синтетичних антибіотиків, закликала активніше застосовувати альтернативні антибіотикам лікарські засоби.

То ж який лікарський засіб здатний швидко та ефективно впоратися з поставленим завданням?

З огляду на загрозу розвитку резистентності до антибіотиків, доцільно звернути увагу на препарати іншої групи, а саме сучасні лікарські засоби рослинного походження, з яких варто розпочинати лікування циститу. Такі середники завдяки унікальному складу діють не агресивно, а делікатно, втім ефективно усувають запалення і біль.

Хоча аптеки пропонують чимало засобів природного походження, багатьом з них притаманний лише вплив на симптоми, тому закономірно, що вони не можуть претендувати на статус основного лікувального препарату. Крім того, знайти серед препаратів необхідно такий, дія якого доказово аргументована у європейських дослідженнях за участю достатньої кількості хворих. Так, доведено, що саме сухий екстракт трави золотарника бактерицидно та бактеріостатично діє на більшість мікроорганізмів, які зумовлюють цистит. На відміну від інших рослинних препаратів, він не лише швидко усуває болісні ознаки запалення сечового міхура, яких хочеться позбутися якомога скоріше, але й діє прицільно на саму причину захворювання. Це робить лікарський засіб на основі трави золотарника препаратом вибору при лікуванні циститу, незамінним при терапії інфекцій сечовивідних шляхів. У тих випадках, коли лікар все ж вважає доцільним застосування антибіотика, новий лікарський засіб з високим вмістом екстракту золотарника у комбінованій терапії не лише посилюватиме його дію, але й перешкоджатиме виникненню вторинної та хронічної інфекції.

Один препарат — 5 впливів

При циститі та інфекціях сечовидільної системи потрібно синхронно, швидко та дієво подолати кілька проблем — запалення, інфекцію, біль і спазми та зміцнити імунітет. То що, купувати в аптеці аж 5 препаратів нараз? Зовсім не обов’язково, адже на сучасному фармацевтичному ринку представлено лікарський засіб з унікальною комбінованою дією, такий собі «п’ять в одному».

Клінічно доведено, що лікарський препарат, головним компонентом якого є сухий екстракт трави золотарника, проявляє протизапальний, спазмолітичний і діуретичний вплив, іншими словами, швидко усуває симптоми циститу — дискомфорт, біль внизу живота, порушення сечовипускання. До того ж, тривка антибактеріальна дія на основні збудники робить такий засіб незамінним при лікуванні інфекцій сечовивідних шляхів. Поза тим, лікарському засобу притаманний протигрибковий ефект.

Дослідженнями доведено імуномоделюючу дію препарату на основі екстракту золотарника, яка перешкоджає перебігу хвороби із гострої у хронічну форму, допомагає організму швидше впоратися з інфекцією, зміцнити імунітет, і, що важливо — попередити повторні прояви недуги.

З огляду на рослинну основу лікарського засобу, він є безпечним вибором для тривалого використання (за потреби — аж до 8 тижнів!), що забезпечить повний курс лікування при відсутності суттєвих побічних ефектів.

Отож, такий лікарський засіб рекомендовано як препарат вибору при появі у сечі лейкоцитів і бактерій, при лікуванні циститу, який без належної терапії загрожує розвитком пієлонефриту.

Європейська медикаментозна асоціація, врахувавши багаторічний досвід роботи спеціалістів, зокрема в Німеччині, рекомендує лікарський засіб на основі екстракту трави золотарника до використання як у моно-, так і комбінованій терапії інфекцій сечовивідних шляхів. При цьому якісний, ефективний та безпечний препарат можна легко придбати в аптеці за доступною ціною і швидко позбавитися циститу.

Cystoaurine_block

Інформація для медичних та фармацевтичних працівників.

Р.П. UA/13325/01/01

“Фармацевт Практик” #9′ 2015

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ