Лікарські засобиСтатті

І знову про кашель…

26/02/2019

Настав той час, коли здається, що в повітрі відчувається весна… Сонця начебто більше, але воно не гріє, на вулиці то мороз, то відлига, до того ж часто буває сиро та вітряно. До справжнього тепла ще далеко. І от, коли ми обманюємось оманливим потеплінням і здається, що до весни так близько, — знову застуда, знову цей виснажливий кашель…

Муколітик ацетилцистеїн: лише факти

Практично кожна застуда як у дітей, так і у дорослих проявляється кашлем. Бронхіальний секрет є природним поживним середовищем для розвитку патогенних мікроорганізмів, які внаслідок активного розмноження посилюють запальний процес. Через це мокротиння необхідно регулярно виводити з дихальних шляхів. Швидко і ефективно з цим завданням справляються муколітики.

Найбільш відомим та дослідженим муколітиком є ацетилцистеїн, який широко використовують при гострих та хронічних захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем.

Завдяки прямій муколітичній дії на мукопротеїни мокротиння ацетилцистеїн діє швидше, ніж інші відхаркувальні засоби. Іншими словами, ефект від його застосування проявляється у зменшенні інтенсивності кашлю вже на третю добу лікування. Ацетилцистеїн особливо ефективний у випадку густого, в’язкого або гнійного мокротиння.

Дуже важливо, що розрідження мокротиння відбувається без суттєвого збільшення обсягу секрету, і це додатковий плюс при лікуванні дітей, які не завжди здатні відкашляти велику кількість мокротиння.

Водночас, що не менш важливо для дітей і дорослих, ацетилцистеїн здатний запобігати ускладненням гострих респіраторних вірусних інфекцій, тобто протистояти приєднанню бактеріальної інфекції — розвитку гнійного бронхіту чи пневмонії.

Новий Евкабал® САШЕ — ліки з німецьким характером

Нещодавно родина протизастудних засобів ЕВКАБАЛ® поповнилася новим препаратом Евкабал® САШЕ. Це ацетилцистеїн у лікарській формі саше — герметичному пакетику з одноразовою дозою препарату у вигляді порошку для приготування розчину безпосередньо перед вживанням. Саме саше — це найкращий спосіб зберегти лікувальні властивості чутливого до зовнішніх впливів ацетилцистеїну.

Евкабал® САШЕ представлений на ринку України німецькою компанією «Еспарма, Арісто Груп», до складу якої входить один із найбільших виробників ацетилцистеїну в Європі «Ліндофарм ГмбХ». Саме там виробляється Евкбал® САШЕ та більшість відомих європейських торгових марок ацетилцистеїну.

Евкабал® САШЕ випускається у двох дозуваннях: Евкабал® САШЕ 200 — для дітей з 6 років та Евкабал® САШЕ 600 — для дорослих та дітей з 14 років.

При бездоганній якості Евкабал® САШЕ має дуже конкурентну ціну, що дозволяє пропонувати цей препарат широкому колу пацієнтів. Водночас вартість препарату комерційно приваблива для аптек і дозволяє отримати пристойний прибуток від продажів.


Інформація для медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація міститься в інструкції для медичного застосування.

Р.П. № UA /16272/01/01 від 04.09.2018. Р.П. № UA /16272/01/02 від 04.09.2018.

“Фармацевт Практик” #2′ 2019

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ