Лікарські засобиСтатті

Під прицілом — кашель

02/12/2019

Якщо ворог не здається, його знищують. Коли кашель не виконує свою захисну функцію (очищення дихальних шляхів), а перетворюється на проблему, діяти потрібно негайно. Наша зброя — Евкабал® САШЕ виробництва німецької компанії «Еспарма»

Евкабал сашеОб’єкт: вологий кашель

Кашель, що супроводжується відходженням мокротиння, називається вологим або продуктивним. Від кількості та в’язкості мокротиння залежить інтенсивність кашлю. А його накопичення у бронхах і легенях призводить до розвитку багатьох ускладнень та сповільнює процес одужання.

Засіб: спеціальна терапія

Напади кашлю із в’язкими і рясними густими виділеннями потребують лікування, мета якого — посилення дії мукоциліарного апарату для ефективного зменшення в’язкості, полегшення відкашлювання та прискорення виведення мокротиння.

Інструмент: Евкабал® САШЕ

Для розрідження та виведення мокротиння, зокрема, густого і гнійного, призначений новий лікарський засіб виробництва німецької компанії «Еспарма», який ефективно лікує вологий кашель. Активна речовина Евкабал® САШЕ — N-ацетилцистеїн, окрім прямої муколітичної, має потужну антибактеріальну дію. Відомо, що бактеріальні біоплівки надзвичайно стійкі до дії антибіотиків та імунного захисту організму. Що стосується N-ацетилцистеїну, то доведено, що він зменшує формування бактеріальних біоплівок, інгібує адгезію бактерій, сповільнює продукцію позаклітинного полісахаридного матриксу і перешкоджає життєздатності багатьох грамнегативних і грампозитивних бактерій.

Влучно в ціль

Евкабал® САШЕ — істинний муколітик для ефективного розрідження та виведення мокротиння при гострих і хронічних захворюваннях органів дихальної системи. Евкабал® САШЕ діє швидко, вгамовує інтенсивність кашлю вже на третю добу застосування та запобігає розвитку ускладнень.

Порошок для приготування перорального розчину випускається у двох дозуваннях — 600 та 200 мг. Евкабал® САШЕ 200 призначений для дітей віком від 6 років, а Евкабал® САШЕ 600 — для дорослих та дітей віком від 14 років.

Важливо: безпека та якість

Ефективність N-ацетилцистеїну доведена у численних клінічних дослідженнях. Евкабал® САШЕ вигідно вирізняється серед препаратів ацетилцистеїну високою німецькою якістю і виробляється згідно з європейськими стандартами GMP. Багаторічний досвід застосування препаратів компанії «Еспарма» та їхня доступна ціна свідчать про незмінну довіру до них з боку лікарів, фармацевтів і пацієнтів.

Отже, зберігаємо спокій і тримаємо у домашній аптечці Евкабал® САШЕ!


Інформація для медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація міститься в інструкції для медичного застосування.

Р.П. № UA /16272/01/01, Р.П. № UA /16272/01/02

“Фармацевт Практик” #11′ 2019

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ