Статті

ВЕТО НА ЦИСТИТ

22/04/2016

ІСТОРІЇ ПРОВІЗОРІВ

Чекайте кожного місяця нову цікаву історію!

Я люблю людей і свою роботу в аптеці, безпосередньо пов’язану із спілкуванням. Мені подобається непомітно розглядати обличчя відвідувачів, спостерігати за мімікою, жестами. А іноді вдається передбачити проблему, з якою вони звернуться до мене, провізора-першостільника. От, наприклад, ця молода симпатична жінка… Вона відчуває дискомфорт, нетерпляче переступає з ноги на ногу, подумки підганяє чергу: швидше, швидше. Цистит?

Жіноча недуга

Часте й болісне сечовипускання, біль у нижній ділянці живота, постійна потреба відвідувати вбиральню. Клієнтка настільки точно описала свої симптоми, що жодних сумнівів у мене не залишилося — вона справді потерпає від запалення сечового міхура. Оскільки після візиту до аптеки їй потрібно одразу ж повернутися на роботу, я повинна запропонувати такий лікарський засіб, який швидко й ефективно вирішить її проблему — насамперед усуне різкі больові відчуття і зменшить постійні позиви до сечовипускання.

Цистит на 80% вважається жіночим захворюванням, що пояснюється анатомічними особливостями жіночого організму. Сечовий міхур у жінок має потребу частішого, аніж у чоловіків, спорожнення, а також легше піддається впливу різних мікробів. Навіть помірне переохолодження може спричинити запалення сечового міхура у представниць прекрасної статі.

Гострий цистит розвивається не частіше 1–2 разів на рік. Хронічним, або рецидивним, називають цистит, який виникає більше ніж 3 рази впродовж року. Ось чому так важливо вчасно розпочати правильне лікування запалення сечового міхура, аби запобігти переходу гострої форми в хронічну.

Золотою різкою по циститу

Екстракт з трави ЗОЛОТАРНИКА – препарат, який можна побачити практично у кожній німецькій аптеці. Його популярність серед провізорів та відвідувачів аптечних закладів пояснюється доволі просто: екстракт золотарника здатний ефективно протидіяти головним збудникам циститу та усувати його симптоми. Це переконливо довели німецькі науковці.

ЗОЛОТАРНИК звичайний (його ще інакше називають золотою різкою) — лікарська рослина, яку в народній медицині використовують понад 800 років. Опираючись на віковий досвід, сучасне німецьке фармацевтичне виробництво поєднало цілющу силу рослини з новітніми технологіями, відтак запропонувавши пацієнтам принципово новий, ефективний і безпечний лікарський засіб.

Висококонцентрованому екстракту ЗОЛОТАРНИКА притаманні яскраво виражені лікувальні властивості. На відміну від інших засобів для лікування циститу екстракт золотарника одночасно проявляє п’ять потужних ефектів:

  • антибактеріальний — діє проти всіх основних збудників циститу;
  • протизапальний — чинить ефект, подібний до такого диклофенаку;
  • спазмолітичний — усуває больові відчуття та різі;
  • діуретичний — вимиває знищені бактерії із сечового міхура, що прискорює одужання і сприяє профілактиці пієлонефриту;
  • імуномоделюючий (до речі, яскраво виражений порівняно з рештою препаратів проти циститу) — інтенсивно стимулює захисні сили організму. Завдяки цьому він підвищує імунний статус, попереджає рецидиви захворювання, а відтак і його перехід у хронічну форму.

Тепер стає зрозуміло, чому в німецьких аптеках лікарський засіб на основі екстракту ЗОЛОТАРНИКА рекомендують жінкам при перших ознаках циститу. В неускладнених випадках його навіть пропонують як єдиний препарат для лікування захворювання (монотерапія). Ось чому відвідувачка нашої аптеки може цілком покластися на кваліфіковані рекомендації провізора.

Не менш важливо, що завдяки доступній ціні цього насправді особливого лікарського засобу європейське лікування, яке не обтяжує гаманець, може дозволити собі кожна українка.

…Молода жінка, прислухавшись до моє поради, придбала ліки і попросила води, аби запити першу таблетку. Тепер я спокійна, оскільки невдовзі вона забуде про цистит завдяки препарату на основі висококонцентрованого екстракту ЗОЛОТАРНИКА!

Cystoaurin_block

Інформація для медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація про лікарський засіб міститься в інструкції для медичного застосування.

Р.П. №  UA/13325/01/01. Інструкція для медичного застосування препарату Цисто-аурин, таблетки

“Фармацевт Практик” #4′ 2016

 

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ