Лікарські засобиСтатті

Я подумаю про це сьогодні

01/07/2018

Скарлет О’ Хара, головна героїня роману «Віднесені вітром», дотепер дивує нас своїм вмінням зачаровувати чоловіків та вперто опиратися життєвим негараздам. Проте її знаменита фраза «Я подумаю про це завтра» однозначно перестала бути гаслом сучасних жінок — ділових, амбітних і впевнених у собі. Ми не відкладаємо на завтра те, що можна зробити сьогодні. Особливо, якщо йдеться про наше здоров’я

ЕСКУЗАН: найкращий німецький досвід

Гарні, доглянуті і, головне, здорові ноги без варикозу — мрія кожної жінки у будь-якому віці. І, як виявляється, мрія цілком досяжна з лікарським засобом ЕСКУЗАН виробництва німецької компанії «Еспарма» (Aristo group).

Екстракт кінського каштану впевнено займає лідерські позиції серед препаратів, що рекомендують в Європі для лікування хронічної венозної недостатності (ХВН). В Україні незмінними краплями № 1 проти варикозу вже багато років є ЕСКУЗАН краплі*, головною діючою речовиною яких є саме екстракт кінського каштану. Це й не дивно. Досвід клінічного застосування препарату ЕСКУЗАН налічує більше 30 років. Він користується високою довірою клініцистів, провізорів та пацієнтів.

ЕСКУЗАН — майстер на всі руки

Дія, яку проявляє ЕСКУЗАН, багатовекторна і спрямована на усунення всіх основних симптомів патологічного процесу при варикозі. Іншими словами, лікарський засіб має венотонізуючий, протинабряковий і протизапальний ефекти. Він зменшує або цілком усуває такі неприємні симптоми, як набряки, важкість у ногах, біль і втома.

Висока ефективність препарату в профілактиці та лікуванні ХВН і варикозної хвороби доведена у ґрунтовних європейських дослідженнях. Заслуговує на увагу і той факт, що ЕСКУЗАН проявляє співставний з компресійною терапією протинабряковий ефект. Однак прихильність пацієнток до лікування краплями значно більша, адже використання еластичних засобів (особливо під час літньої спеки) негативно впливає на якість життя, комфорт та емоційний стан жінки. Окрім того, навіть якщо хтось і наважиться влітку на носіння компресійних панчох, ефект від них матиме короткочасний, бо діють вони винятково ззовні, і лише в процесі носіння. В той же час, ЕСКУЗАН краплі протидіє варикозу зсередини, допомагаючи відновити тонус всіх вен, навіть дуже глибоко розташованих.

І це ще не все. ЕСКУЗАН починає діяти швидко — всмоктування препарату починається одразу в ротовій порожнині. Втім, потрібно розуміти, що неприємні симптоми варикозу (важкість, набряки, біль) вже сигналізують про серйозність проблеми. Тому курс лікування венотоніками рекомендується проводити протягом 1–3 міс і повторювати їх двічі на рік.

ЕСКУЗАН — німецький безрецептурний лікарський засіб, який завдяки доступній ціні може дозволити собі кожна українська жінка сьогодні, не відкладаючи турботу про своє здоров’я на завтра.

* За даними продажу компанії PharmXplorer за 2017 р. і попередні роки

Ескузан

Інформація для професійної діяльності медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація міститься в інструкції для медичного застосування.

Р.П. МОЗ № UA/0217/01/01 від 23.09.2013 р.

“Фармацевт Практик” #6′ 2018

 

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ