Наука

Ізраїльські вчені оголосили, що за рік матимуть універсальні ліки проти раку

Наука

Ізраїльські вчені оголосили, що за рік матимуть універсальні ліки проти раку

31/01/2019

Ця новина звучить неймовірно. Але вчені запевняють: за рік вони презентують простий, недорогий та ефективний засіб для лікування раку, який не матиме або матиме незначні побічні ефекти. Науковий світ ставиться до цих заяв скептично та засуджує колег за те, що сіють серед хворих людей марну надію

Ізраїльська компанія Accelerated Evolution Biotechnologies Ltd, очільники якої і заявили про свою революційну роботу, спеціалізується на біофармацевтичних розробках. Вони створили скринінгову технологію SoAP, яка дозволяє знаходити пептиди, що з високою афінністю взаємодіють з дуже складними мішенями. Таким чином можна створювати агоністів, антагоністів, інгибитори найрізноманітніших макромолекул. В основі технології – фаговий дисплей.

Розробка, про яку було оголошено вчора, називається MuTaTo (multi-target toxin)  – буквально «багатоцільовий токсин». Автори порівнюють MuTaTo з антибіотиком, тільки спрямованим не проти бактерій, а проти ракових клітин. Вони запевняють, що їх MuTaTo працюватиме з першого дня, курс лікування триватиме кілька тижнів, а побічна дія буде мінімальною. Запропоноване лікування буде одночасно універсальним та персоналізованим, а ціна його буде значно нижчою за інші сучасні протиракові засоби.

subscribe

Науковці переважно скептично ставляться до заяви ізраїльських колег. Вони кажуть, що, звісно, були б щасливі, якби обіцянки здійснилися, але поки радіти підстав нема: інформації замало, наукової публікації ще немає, отже наукова спільнота не може критично оцінити технологію, запропоновану ізраїльтянами. Всі експерименти поки проведені лише на мишах, і поки не зрозуміло, чи буде новий метод лікування ефективний у людини. Зазвичай, шлях будь-якого лікарського засобу від лабораторії до клініки важкий, тривалий та сповнений несподіваних перешкод.

Читайте також: Лечение рака методами альтернативной медицины удваивает риск смерти

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ