Фотоконкурс 2019

Умови участі у фотоконкурсі
«Фейєрверк емоцій з Ацестад і Гриппостад® Рино»*

Запрошуємо до участі працівників аптек та студентів фармацевтичних навчальних закладів (коледжів, вишів), які досягли 18 років.

Місце проведення фотоконкурсу — територія України, крім непідконтрольних Україні частин Донецької та Луганської областей та АР Крим (на жаль, ми не зможемо доставити призи в ці регіони); сайт https://fp.com.ua.

Термін проведення фотоконкурсу — з 1 грудня 2019 р. по 31 січня 2020 р. включно.

Прийом фото на конкурс здійснюється з моменту публікації умов конкурсу по 31 січня 2020 р., фото розміщуються у міру їх отримання. Сторінка з фото буде доступна для голосування з 1 грудня 2019 р. за адресою: https://fp.com.ua/fotokonkurs_stada/.

Що має бути на фото?

В кадрі обов’язково мають бути: учасник або учасниця конкурсу, які надали дані про себе, та одна чи декілька упаковок бренду Ацестад або бренду Гриппостад® Рино.

Увага! Ви можете надіслати як одне фото з препаратом Ацестад або Гриппостад® Рино, так і два — одне фото з упаковками бренду Ацестад, друге — з Гриппостад® Рино. Отже, на конкурс приймаються два фото від одного учасника або учасниці. Упаковка лікарського засобу на фото повинна бути добре видна, назва препарату на ній має легко читатися.

Перед публікацією на сайті «Фармацевт Практик» над кожним фото попрацює дизайнер — додасть атрибути фірмового стилю Ацестад та Гриппостад® Рино і, зокрема, героя реклами цих засобів — симпатичного пінгвіна, який знається на лікуванні застуди.

Фото НЕ повинно бути зроблено в аптеці. На фото не має бути:
– осіб, зовнішній вигляд яких імітує лікарів або інших професійних медичних працівників;
– тютюнових виробів, алкогольних або слабоалкогольних напоїв;
– інших лікарських засобів;
– зброї, відвертої еротики або порнографії.
Організатори залишають за собою право відхиляти фото у всіх вказаних вище випадках.

Фото надсилайте у форматі jpg, ширина фото — не менше 800 пікселей. Висока якість фото є важливою складовою вашого успіху.

Фото надсилайте на електронну пошту: [email protected]. В листі обов’язково треба вказати: прізвище та ім’я; назву аптечного або навчального закладу, в якому ви працюєте чи навчаєтесь; населений пункт; контактний телефон та електронну пошту. Фото, ім’я, заклад та місто будуть розміщені у відкритому доступі на сайті https://fp.com.ua**

Визначення переможців

Фотографії учасників будуть розміщенні на сайті журналу «Фармацевт Практик». За підсумками онлайн-голосування будуть визначені 3 переможці фотоконкурсу – учасники, чиї фото набрали найбільшу кількість голосів.

Увага! Якщо учасник надіслав на конкурс два фото, то при визначенні переможців голоси, віддані за кожне з фото, будуть підсумовані.

Переможці отримають призи — подарункові сертифікати від інтернет-магазину ROZETKA. Кожен призер зможе використати сертифікат для придбання в найбільшому інтернет-магазині країні того, про що давно мріяв — смартфона або іншої електроніки, побутової техніки, одягу, взуття тощо.

Учасник, який посяде 1 місце, отримає сертифікат (або сертифікати) інтернет-магазину ROZETKA на загальну суму 10 000 грн.

Учасники, які посядуть 2 та 3 місце, отримають сертифікат (або сертифікати) інтернет-магазину ROZETKA на загальну суму 5000 грн.

Ще 2 учасники, фото яких організатори конкурсу визнають найбільш креативними, отримають сертифікат (або сертифікати) інтернет-магазину ROZETKA на загальну суму 5000 грн.

Призери фотоконкурсу будуть оголошені на сайті https://fp.com.ua 1 лютого 2020 р. Призи будуть надіслані учасникам до 15 лютого 2020 р.

Шановні колеги!
Поділіться з нами своїм настроєм, натхненням, креативністю!
Долучайтесь до фотоконкурсу, додайте до зимових буднів
«Фейєрверк емоцій з Ацестад і Гриппостад® Рино»


Як голосувати?

Подивіться фотографії

Нижче на сторінці представлені мініатюри фото. Клікніть на фото, щоб збільшити його. Збільшене фото можна закрити, клікнувши мишкою за його межами або натиснувши на хрестик у верхньому правому куті. Збільшені фото можна проглядати одне за одним, натискаючи на стрілку праворуч (гортаємо фото вперед) або ліворуч (гортаємо фото назад).

Проголосуйте

Натисніть кнопку «Голосувати» під мініатюрою відповідного фото, підтвердіть, що ви не робот, і ваш голос буде зарахований. Також можна проголосувати, натиснувши «сердечко» у верхньому лівому куті збільшеного фото.

Поділіться в соціальних мережах

Після голосування ви побачите запрошення поділитися посиланням на фотоконкурс в соціальних мережах. Натисніть на фото вашої улюбленої мережі, напишіть кілька слів для друзів та натисніть «Поділитися посиланням».

Зверніть увагу!

Протягом всього періоду голосування ви можете проголосувати лише за дві фотографії з однієї IP-адреси.

Організатори залишають за собою право виключати з фотоконкурсу учасників, у яких буде зафіксоване накручування лічильників голосування та використання платних сервісів для отримання додаткових голосів.

Онлайн-голосування на сайті https://fp.com.ua
розпочинається 1 грудня 2019 р. о 00.01 та
закінчується 31 січня 2020 р. о 23.59.

Шановні учасники, якщо ви помітили помилки в підписах під фото, напишіть нам, будь ласка, на електронну пошту [email protected], ми обов’язково все виправимо.


*  Повна інформація про фотоконкурс (умови та підсумки) розміщується в друкованій версії журналу «Фармацевт Практик» та на сайті https://fp.com.ua
**  Надаючи дані про себе, учасники конкурсу погоджуються, що ці відомості будуть включені до бази даних ТОВ «Фармацевт Практик» для зберігання, обробки та використання з маркетинговою метою, а також з тим, що їхнє фото, ім’я, назва закладу та населений пункт будуть розміщені у відкритому доступі на сайті https://fp.com.ua. Телефон, e-mail та поштова адреса будуть використані організаторами тільки для контакту з учасниками конкурсу. Організатори конкурсу дотримуються повної конфіденційності щодо контактних даних та не передають їх третім особам.

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та ознайомитись з інструкцією до лікарського засобу. Р.П. МОЗ України № UA/1659/02/01 № та UA/1659/02/02 від 29.12.2014; № UA/3090/02/02 та № UA/3090/02/01 від 13.01.2016; № UA/3090/01/01 від 18.12.2015.

Тетяна, ФПА Новотроїцька аптека №2, Новотроїцьке
Голосів:  116
Тетяна, ФПА Новотроїцька аптека №2, Новотроїцьке
Голосів:  124
Яна, 'Мережа аптек Медпрепарати' №4, Херсон
Голосів:  152
Яна, 'Мережа аптек Медпрепарати' №4, Херсон
Голосів:  218
Надія, Аптека 'Бажаємо здоров'я', Гола Пристань
Голосів:  74
Надія, Аптека 'Бажаємо здоров'я', Гола Пристань
Голосів:  64

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ