Події

21-а Міжнародна виставка “Охорона здоров’я 2012”

16/10/2012

З 23 по 26 жовтня 2012 року в Києві відбудеться 21-а Міжнародна медична виставка, співорганізатором якої виступає Міністерство охорони здоров’я України.

Головне місце в експозиції 2012 займають обладнання і медичні технології для профілактики, своєчасної діагностики захворювань та реабілітації пацієнтів. Цього року більше ніж 350 учасників готують для виставки діагностичне обладнання, високоточну електроніку та механічні прилади, новітні фармпрепарати та технології для лікувальних закладів, обладнання для профілактичної, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії, лікарських кабінетів, санаторіїв, водолікарень та інших секторів сучасної медицини.

В рамках виставки будуть представлені об’єднані стенди Малайзії (вперше), Німеччини, Південної Кореї, Китаю, Росії та України. Учасниками виставки також стали представники Білорусії, Латвії, Литви, Польщі, Туреччини та інших країн. Багато років участь у події беруть лідери вітчизняного ринку медичного обладнання та технологій: компанії “Біомед”, “Віола Медтехніка”, “Лізоформ”, “Медапаратура”, “Медгарант”, “Медіторг”, “Нова Мед груп”, “Профімед”, “Радмір”, “Техмедконтракт”, “УМТ”, “Телеоптик”, “Вік-А” та інші.

Підготувала +Ксенія Гайдук

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ