Події

#КИДАЙПАЛИТИ — «Зроби крок до здорового життя» від компанії “Джонсон і Джонсон Україна”

Події

#КИДАЙПАЛИТИ — «Зроби крок до здорового життя» від компанії “Джонсон і Джонсон Україна”

28/05/2021

#КИДАЙПАЛИТИ — «Зроби крок до здорового життя» від компанії “Джонсон і Джонсон Україна”

31 травня відзначається Всесвітній день без тютюну. Мета цього заходу – поширення інформації щодо негативного впливу тютюну на організм людини та способи боротьби з курінням. Крім того, сьогодні відзначається річниця партнерства Johnson & Johnson Consumer Health та його бренду нікотинозамісної терапії (НЗТ) зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я у рамках Доступної ініціативи щодо відмови від тютюну (AIQT ‒ Access Initiative for Quitting Tobacco). Тож з нагоди Всесвітнього дня без тютюну компанія “Джонсон і Джонсон Україна” запускає оналайн-рух #КИДАЙПАЛИТИ, щоб допомогти курцям в Україні відмовитись від шкідливої звички.

COVID-19 і курці

Дослідження, яке проводила компанія Johnson & Johnson показало, що під час пандемії зріс інтерес до відмови від куріння. Це пов’язано із повідомленнями про те, що куріння може ускладнити перебіг COVID-19 [1] . Тенденція щодо зменшення кількості курців за останні 2 роки підтверджується статистикою:

 • – Якщо у 2018 році 72% людей відповіли, що вважають себе некурцями, то у 2020 серед респондентів таких було 76% [2].
 • – Серед залежних від нікотину 7 із 10 виявили бажання кинути курити [3].
 • – 28% курців називають COVID-19 основною причиною відмови від куріння [4].

ВООЗ попередила, що курці можуть мати більший ризик серйозних захворювань у зв’язку з COVID-19 [5]. Тютюн також є основним фактором ризику розвитку неінфекційних захворювань, таких як рак, респіраторні та серцеві захворювання, а також діабет.

З огляду на підвищений ризик важкого перебігу хвороби COVID-19 у курців, забезпечення доступу до нікотинозамісної терапії (НЗТ) є актуальною проблемою охорони здоров’я.

– У компанії Johnson & Johnson Consumer Health ми прагнемо допомагати людям жити більш здоровим життям, створюючи ініціативи та нові продукти, призначені для боротьби з курінням та запобігання захворюванням, що воно викликає, ‒ говорить Лакіш Хаталкар, керуючий директор  Johnson & Johnson Consumer Health в Росії, Україні та країнах СНД, співголова напрямку Women’s Leadership & Inclusion регіону EMEA. – Ці ініціативи ми запроваджуємо в рамках нашої місії «Здорове життя». Ми хочемо бачити світ вільним від сигаретного диму та забруднення, аби внести позитивні зміни в траєкторію здоров’я людини»,

Ініціатива #КИДАЙПАЛИТИ

Компанія “Джонсон і Джонсон Україна” співпрацює з фармацевтами та лікарями з метою задоволення потреб споживачів, включаючи підтримку на шляху відмови від паління, а також організовує мультимедійні заходи, спрямовані на підвищення обізнаності громадськості про небезпеку куріння та турботу про своє здоров’я.

– Наша компанія прагне зробити позитивний внесок у національну систему охорони здоров’я, – каже Денис Голубчиков, Генеральний директор підрозділу споживчих товарів для здоров’я ТОВ “Джонсон і Джонсон Україна”. – Своєю діяльністю ми підтримуємо людей, які вже вирішили кинути курити, пропонуючи продукти з НЗТ, а також мотивуємо курців замислитися про своє здоров’я й зробити крок назустріч покращенню якості свого життя. Щоб привернути увагу та підвищити їхню мотивацію, з нагоди Всесвітнього дня без тютюну компанія Джонсон і Джонсон Україна” ініціювала онлайн-пробіг #КИДАЙПАЛИТИ з 30 травня до 06 червня. Разом із нашими працівниками ми зробимо крок до здорового життя.

Компанія “Джонсон і Джонсон Україна” прагне створити віртуальну спільноту людей, які усвідомлюють відповідальність за власне здоров’я, підтримують одне одного у рішучих починаннях та допомагають подолати нікотинову залежність. Співробітники компанії “Джонсон і Джонсон Україна” розпочнуть цей рух. Деякі з них поділяться своїми успішними історіями, хтось разом з рештою стане на шлях здоров’я і пообіцяє кинути курити, а ті, хто вже веде здоровий спосіб життя, підтримають рух участю в онлайн-пробігу та публікаціями в соціальних мережах, надихаючи інших своїм прикладом.

Щоб взяти участь в онлайн-пробігу, потрібно виконати 3 кроки:

 1. Вийдіть на пробіжку в період з 30.05 по 06.06
 2. Поділіться селфі у Stories із позначкою сторінки @quitsmoking_ua та іншого користувача
 3. Підпишіться на сторінку @quitsmoking_ua
  Офіційні правила акції: http://bit.ly/quitsmoking_rules [6]

Щоб дізнатись більше про Всесвітній день без тютюну, відвідайте:

https://www.who.int/campaigns/world-no-tobacco-day/world-no-tobacco-day-2021.

Щоб отримати додаткову інформацію про нікотинозамісну терапію, відвідайте:

https://www.who.int/campaigns/world-no-tobacco-day/world-no-tobacco-day-2021/quitting-toolkit/medications.

Джерела:

 1. https://www.who.int/ru/news-room/q-a-detail/q-a-on-tobacco-and-covid-19
 2. Кокранівський огляд (Карсон‒Чахуд, 2019)
 3. Куріння вбиває ‒ Біла книга про тютюн: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/260754/4177.pdf
 4. J&J Consumer Business Intelligence, серпень / вересень 2020 р. Дослідження, проведене серед 10,690 учасників у віці 18‒65 років
 5. https://www.who.int/news/item/11-05-2020-who-statement-tobacco-use-and-covid-19
 6. Онлайн-пробіг триває з 30.05.2021 по 06.06.2021 р. на всій території України окрім тимчасовано окупованих територій. Деталі дізнайтесь за осиланням у профілі (на сайті http://bit.ly/quitsmoking_rules).

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ