Новини

21 листопада тренінг-практикум у форматі телемосту «Роль провізора/фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та у наданні екстреної медичної допомоги»

Новини

21 листопада тренінг-практикум у форматі телемосту «Роль провізора/фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та у наданні екстреної медичної допомоги»

05/11/2019

У четвер, 21 листопада, 2019 р. відбудеться тренінг-практикум для фармацевтів та провізорів у форматі телемосту «Роль провізора/фармацевта у забезпеченні сучасної фармакотерапії та у наданні екстреної медичної допомоги» (Одеса – Миколаїв – Херсон).

Захід організовано “Групою компаній МедЕксперт” за підтримки НМАПО ім. П.Л. Шупика, Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації, Національного фармацевтичного університету, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Захід проводиться згідно з планом проведення наукових, науково-технічних заходів в Україні в 2018-2019 рр. – інформаційний бюлетень\\МОН України, ДНУ УкрІНТЕІ. – К.2018 – Вип.4.40с.

Учасникам тренінгу-практикуму буде видано Національний Сертифікат

Участь у тренінгу-практикумі БЕЗКОШТОВНА

Адреси проведення:

Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б, готель «Gagarinn», конференц-зал №1, 3-й поверх;

Миколаїв, вул. Нікольська, 25, готель «Олександрівський», конференц-зал;

Херсон, готель «Панорама», Придніпровський узвіз, 2а, конференц-зал, 4-й поверх

Початок реєстрації о 8.30., закінчення 13.00 

Мета заходу: підвищення кваліфікації фармацевтів, розширення знань про вплив лікарських препаратів та побічні ефекти, підвищення відповідальності фармацевтів щодо вибору лікарських засобів та контрою за їхнім продажем. Захід розрахований на фармацевтів, провізорів та співробітників профільних навчальних закладів.

Завантажити програму тренінгу-практикуму можна ТУТ

Інформація про лекторів:

БЕЗДІТКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА, доктор мед. наук, професор кафедри фармакоекономіки НФаУ

БЕЗШАПОЧНИЙ СЕРГІЙ БОРИСОВИЧ, доктор мед. наук, професор, завідувач кафедри оториноларингології з офтальмологією Української медичної стоматологічної академії, м. Полтава

ГОГУНСЬКА ІННА ВОЛОДИМИРІВНА, доктор мед. наук, заслужений лікар України, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, заступник керівника Центру алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха ДУ «Інститут отоларингології імені проф. О.С. Коломійченка НАМН України», міжнародний бізнес-тренер тренінгової компанії «ASK»

ГОРБУНОВА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА, доктор мед. наук, зав. кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П.Л. Шупика, лікар-організатор вищої категорії, лікар акушер-гінеколог вищої категорії

ЗАЙЧЕНКО ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА, доктор мед. наук, професор, зав. кафедри фармакології НМУ імені О.О. Богомольця

ПОПОВИЧ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ, доктор мед. наук, професор, зав. кафедри оториноларингології, офтальмології з курсом хірургії голови та шиї ІФНМУ, голова експертної групи МОЗ України за напрямом «Оториноларингологія. Дитяча оториноларингологія. Сурдологія»

_________________

Інформація про захід та календар подій на сайті організаторів – Групи компаній “МедЕксперт”: https://med-expert.com.ua/ua/seminars_for_doctors/telemist-dlja-farmacevtiv/

З організаційних питань звертатися: +38044 498 08 80, моб: +38063 8596261

e-mail: [email protected] – Кисельова Тетяна

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ