АктуальноНовиниНовости фармацевтики

FDA схвалило додаткову заявку компанії Тева на препарат Копаксон у дозі 40мг/мл для лікування розсіяного склерозу

30/01/2014

Ізраїльська фармацевтична компанія Тева Фармасьютикал Індастріз (Teva Pharmaceutical Industries Ltd.) у вівторк, 28 січня 2014 року, оголосила про те, що Управління контролю якості продуктів і лікарських засобів США (Food and Drug Administration, FDA) схвалило її додаткову заявку на реєстрацію лікарського препарату Копаксон (Copaxone) у дозі 40мг/мл для прийому три рази на тиждень.

Нова форма випуску препарату дозволить скоротити часте введення препарату підшкірно для пацієнтів, які страждають рецидивними формами розсіяного склерозу. Попри появу препарату Копаксон у новій дозі, препарат у дозі 20мг/мл все ще буде доступним.

Професор неврології і керівник підрозділу неврології при медичній школі Університету Уейна (Wayne State University) Омар Канн (Omar Khan) зазначив, що доступність Копаксону в дозі 40мг/мл є значним досягненням в області медицини, а також для пацієнтів, які страждають на розсіяний склероз, бо тепер їм доступний ефективніший і безпечніший метод лікування, який дозволяє скоротити кількість ін’єкцій на 60 відсотків.

За матеріалами Медфармконнект

Материал подготовила +Екатерина Свириденко

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ