Новини

Green Boоk від «Дарниці» – комунікаційна платформа для лікарів

Новини

Green Boоk від «Дарниці» – комунікаційна платформа для лікарів

05/04/2018

«Фармацевтична фірма «Дарниця» об’єднує лікарів на одній комунікаційній платформі, щоб полегшити доступ до знань та актуальних подій галузі. У розробленому компанією мобільному додатку Green Boоk розміщені протоколи лікування, алгоритми надання медичної допомоги, інформація про галузеві події та освітній контент.

Інноваційний сервіс сфокусований, насамперед, на лікарях-кардіологах, неврологах і терапевтах. Протягом року до комунікацій будуть залучені також фармацевти і провізори. Лаконічний і зрозумілий інтерфейс додатку дозволяє швидко знайти необхідну інформацію, структуровану за розділами:

  • Інформація про новини і заходи
  • Довідники з артеріальної гіпертензії, захворювань шкіри, больового синдрому, застуди та кашлю, захворювань травної системи, алкогольної інтоксикації, протимікробних засобів, нервової система
  • Препарати за призначенням та сезонністю

Надія Храмова, маркетинг-менеджер рецептурного напрямку «Фармацевтичної фірми «Дарниця»: «Green Book – це інноваційний сервіс для професійного ком’юніті лікарів і фармацевтів. Ми надаємо можливості завжди зайнятим лікарям отримувати необхідну інформацію у найбільш зручний спосіб і час та забезпечуємо при цьому персоніфікований сервіс. Розробляючи Green Book як мобільну книгу знань, ми доповнили її новим функціоналом та можливостями для адресної взаємодії. На основі такого зворотного зв’язку ми глибше розумітимемо потреби лікарів, зможемо вдосконалюватися і вивести нашу співпрацю на більш якісний рівень».

Додаткову цінність Green Boоk забезпечує наявність освітнього контенту та нові можливості для підвищення кваліфікаційного рівня лікарів. Ми пропонуємо пройти інтерактивне навчання у формі вебінарів і онлайн лекцій з подальшою можливістю отримання сертифіката. Цей формат сьогодні на піку затребуваності через зручність у використанні і гарантований результат.

Вже цього року мобільний додаток отримає нові корисні функції. Економити час при призначенні лікування та більш тісно взаємодіяти з пацієнтом дозволить геоаптека. Ця функція забезпечує пошук препарату в найближчих аптеках із зазначенням його ціни, що створює додатковий комфорт для пацієнта без будь-яких ресурсних витрат з боку лікаря.

Щоб отримати мобільного помічника Green Boоk, лікарю достатньо  безкоштовного завантажити його на свій смартфон та пройти процедуру автентифікації. Сервіс доступний в україномовній версії для операційних систем Android та іOS: необхідно ввести у пошуковому рядку в AppStore та Play Market «Дарниця  Green Book» і за кілька хвилин корисний додаток завантажиться у смартфон.

Джерело: прес-служба ФФ “Дарниця”

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ