АктуальноНовини

МОЗ затвердило форми відомостей про наявність матеріально-технічної бази для отримання ліцензії на відкриття аптеки

09/08/2012

Міністерство охорони здоров’я України затвердило форми відомостей, за якими суб’єкт господарювання для отримання ліцензії подаватиме до Держлікслужби України інформацію про наявність матеріально-технічної бази та кваліфікованого персоналу.

Відповідний наказ був прийнятий 11 липня 2012 року під № 515 «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами».

Також був прийнятив Порядок перевірки перед видачею ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, який вводиться в дію наказом МОЗ від 11.07.2012 № 513.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України скасував подання паспорту аптечного закладу для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі лікарськими засобами постановою № 699 від 01.08.2012 «Про внесення зміни до пункту 5 переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».

[ кстати, если информация на этой странице вам понравилась – нажмите фейсбучный like или гугл +1 вверху страницы – нам нравится такая форма одобрения того, что мы делаем для вас ;) ]

Прес-служба Держлікслужби України

Підготувала +Олена Новіцька

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ