АктуальноНовини

Прес-конференція «Міфи та реальність однієї хвороби»

01/02/2013

Прес-конференція “Міфи та реальність однієї хвороби” відбудеться 4-го лютого у Києві у прес-студії “СЕГОДНЯ – Мультимедіа” за адресою: вул. Борщагівська, 152-Б. Організатор –  “ВК Здорово” при підтримці Міжнародного Благодійного Фонду сприяння розвитку медичної та фармацевтичної науки і освіти “Ланцет”. Початок прес-конференції о10:00, реєстрація журналістів з 9:30. Тривалість заходу – 1 година.

У недалекому минулому залишилися часи, коли замовчувалися проблеми онкології, приховувалися діагнози, статистика та інформація. У сучасному житті багато що змінилося: з’явилися  досягнення у сучасній діагностиці, у сучасних методах лікування та профілактики. У боротьбі з онкологічною хворобою людство поступово перетворюється із жертви в активного борця. Багато чого змінилося, крім одного – сприйняття цієї проблеми людьми. А як вважаєте Ви: “РАК вирок чи діагноз”?

Мета прес-конференції:

Привернути увагу громадськості через ЗМІ до проблем та стереотипів, з якими зіштовхуються онкохворі та їх родичі на різних етапах лікування: діагностика, лікування, психологічна допомога; спростувати сталі “міфи” щодо діагностики, лікування та профілактики онкозахворювання; висвітлити досягнення української медичної спільноти та фармацевтичної галузі у боротьбі з захворюванням, а також, надати експертну оцінку та професійні поради.

Попередні питання:

  • “Онкологічні захворювання в Україні: «міфи» у цифрах та фактах”;
  • “«Рак»” не вирок, а тільки діагноз. Професійна думка лікарів-онкологів всупереч стереотипам: особливості діагностики, сучасні практики”;
  • “Досягнення та допомога фармацевтичних компаній у боротьбі з онкозахворюваннями. Співробітництво між виробником та державою з метою рішення актуальної медичної та соціальної задачі: Медико-соціальна програма «Право Жити»”;
  • “Важливість психологічної підтримки хворим та їхнім родинам. Волонтерський рух в Україні”.

Реєстрація триває до 18:00 1-го лютого 2013 р. за телефоном 0 (98) 613-33-01;

e-mail: [email protected]; контактна особа: Ірина Самойленко.

 

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ