Новини

Санофі оздоровлює маленьких пацієнтів із цукровим діабетом

15/08/2016

Санофі в Україні під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України надала дітям із цукровим діабетом можливість пройти курс реабілітації в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у Миргороді

В рамках довгострокової програми «Діабет. Допоможемо разом» маленькі пацієнти з усієї України, в тому числі переможці Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, пройшли комплексний курс оздоровлення. Ініціатива спрямована не тільки на покращення здоров’я, але і на надання психологічної підтримки пацієнтам для більш ефективного контролю захворювання. Комплексний підхід до реабілітації в санаторії «Березовий гай» складається з ефективної терапії, тренінгів із самоконтролю та попередження ускладнень, підтримки з боку кваліфікованих медичних фахівців і спілкування з іншими маленькими пацієнтами. Поєднання цих елементів робить вагомий внесок у загальне покращення здоров’я і позитивний настрій дітей з діабетом.

Протягом понад 90 років Санофі віддано працює над покращенням здоров’я  людей з діабетом. Але самого лише якісного лікування для цього недостатньо. Ми дотримуємося інтегрованого підходу, підтримуючи пацієнтів на шляху боротьби з хворобою, щоб полегшити перебіг діабету та покращити якість їхнього життя, – прокоментував Гієм Граньє, Директор Санофі в Україні. – Протягом семи років співпраці з Асоціацією дитячих ендокринологів України ми забезпечили близько 400 дітей можливістю пройти курс оздоровлення в одному з найкращих спеціалізованих санаторіїв в Україні «Березовий гай». Для нас ця ініціатива – спосіб підтримати пацієнтів, допомогти їм контролювати хворобу і не втрачати віри у власні сили».

Sanofi_Diacamp_2016_2

Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і Голова Асоціації дитячих ендокринологів України: «В санаторії «Березовий гай» діти з цукровим діабетом можуть не лише оздоровитись, але й поглибити знання щодо успішного контролю захворювання і соціалізуватися, познайомившись з однолітками, котрі ведуть такий самий спосіб життя. Це допомагає їм не залишатися наодинці з хворобою. Я вдячна Санофі за підтримку цього проекту вже протягом багатьох років. Мотивуючи дітей турбуватися про здоров’я і зменшуючи психологічний тиск діагнозу, ми допомагаємо їм жити повноцінним життям».

Цього року Санофі вже втретє провела неформальний дискусійний клуб DIACAMP, щоб привернути увагу суспільства до проблеми життя з діабетом. Дітям з цим захворюванням та їхнім сім’ям є що сказати на цю тему. Під час заходу маленькі пацієнти представили яскравий виступ, у якому поділилися своїм досвідом життя з хворобою – лікування, режим харчування, активний спосіб життя, подорожі та вибір професії. Головна ідея їхнього виступу полягає в тому, що правильний контроль діабету допомагає долати перешкоди та вести повноцінне життя.

Sanofi_Diacamp_2016_1

Оскільки активний спосіб життя є одним з найважливіших чинників успішного контролю діабету і стану здоров’я в цілому, цього року в події взяв участь відомий український хореограф, лауреат міжнародних конкурсів латиноамериканської програми серед професіоналів, переможець телешоу «Танці з зірками-2» Сергій Костецький. Він поділився своїми знаннями, як почати займатися спортом, як робити це правильно, не втрачати мотивацію та завжди залишатися активними. Щоб закріпити нові знання на практиці, Сергій провів тренування для дітей та усіх гостей заходу. Понад 50 учасників старанно виконували інструкції, пам’ятаючи, що активний спосіб життя – запорука гарного здоров’я.

Санофі, як соціально відповідальна компанія, віддана покращенню якості життя пацієнтів з діабетом. Так, масштабна програма «Діабет. Допоможемо разом» реалізовується для підвищення рівня обізнаності про захворювання та його профілактику. В Україні працює 27 шкіл медико-соціальної адаптації, де пацієнти можуть отримати знання і навички, необхідні для контролю свого стану. Крім того, Санофі ініціює і підтримує численні проекти з метою інформування громадськості про діабет і покращення якості життя пацієнтів. Серед них – Всесвітній день діабету, Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом, неформальний дискусійний клуб DIACAMP, Facebook-додаток «Малюй для здоров’я», спрямований на допомогу юним українцям, їхнім близьким і суспільству в цілому краще розуміти та ефективніше контролювати діабет. Щоб поширювати інформацію про спосіб життя людей з хворобою та профілактику, був створений мультфільм «Історія про мрію. Від дітей з діабетом до світу дорослих» на основі робіт, що були надіслані для участі у Всеукраїнському конкурсі малюнка серед дітей з діабетом протягом 2010-2014 років. Переглянути відео можна за посиланням. У 2016 році Санофі також створила «Інсталяцію про здоров’я. Від дітей з діабетом до світу дорослих», яка була встановлена в парку ім. Тараса Шевченка в Києві. Через дитячі роботи, що надійшли на Конкурс малюнка, інсталяція звертається до суспільства з закликом піклуватися про здоров’я шляхом ведення активного способу життя, споживання здорової їжі і регулярного контролю рівня глюкози в крові.

Діабет – це глобальний виклик громадського здоров’я у світі та в Україні зокрема. Згідно з офіційною статистикою 1,2 млн людей[1] в країні живуть з цією хворобою, щорічно цей показник зростає на 5%. Більше того, в Україні кількість людей з недіагностованим діабетом перевищує офіційну статистику в 3-4 рази[2]. Більше 8000 випадків захворювання зареєстровано серед дітей.

[1] http://www.unn.com.ua/ru/news/1557757-uryad-ukhvaliv-postanovu-schodo-reimbursatsiyi-vartosti-preparativ-insulinu

[2] За даними прес-служби МОЗ: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20141104_b.html

Джерело: прес-служба Санофі в Україні

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ