АктуальноНовиниНовости фармацевтики

Селген припиняє дослідження онкопрепарата Ревлімід через високу смертність

22/07/2013

Американська фармкомпанія Celgene Corporation оголосила, що зупиняє дослідження препарата Ревлімід через високу смертність. Компанія хотіла розширити застосування онкопрепарата і запропонувати його літнім людям для лікування B-клітинного хронічного лімфолейкозу. За прогнозами у 2013 році в США подібний діагноз буде поставлено понад 15 тисячам чоловік.

Багато компаній зараз працюють над створенням нових препаратів для лікування раку крові.

Під час клінічних випробувань 34 з 210 пацієнтів, які отримували лікування Ревлімідом, померли. З 211 осіб, які проходили курс хіміотерапії, померло 18. Представник Celgene заявив, що причини таких результатів досі не встановлені.

Коли стало відомо, що розширити застосування Ревліміда не вдасться, акції Celgene впали на 2,7% на біржі Nasdaq. Ціна однієї акції склала $ 132,98.

Ревлімід був блокбастером Celgene, виручка від його продажів у 2012 році склала $ 3,8 млрд. Нині Ревлімід застосовується у лікуванні різних типів раку крові, у тому числі множинної мієломи і лімфоми з клітин мантії, яка становить 2-7% випадків неходжкінської лімфоми дорослих, до якої схильні чоловіки старше 50 років, згідно з даними National Organization for Rare Disorders.

Celgene Corporation – американська біотехнологічна компанія, заснована в 1986 році. Вона спеціалізується на виробництві онкопрепаратів і ліків для лікування запальних захворювань. Виручка компанії у 2012 році склала $ 5,5 млрд, а прибуток – $ 1,5 млрд.

Материал подготовила +Екатерина Свириденко

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ