АктуальноНовини

Спеціальні окуляри дозволять медсестрам бачити вени пацієнтів крізь шкіру

30/11/2013

Іноді для того, щоб потрапити голкою у вену, потрібно зробити кілька спроб, що викликає значний дискомфорт у пацієнта. Однак відтепер окуляри Евена Айз-Він Глассес (EVENA Eyes-On Glasses) дозволяють медсестрам бачити вени пацієнтів у «реальному часі» через шкіру. Ці окуляри можна носити поверх звичайних. У них вмикається «багатоспектральна 3D-візуалізація» і робить вени видимими для користувача окулярів. У результаті медпрацівник бачить шкіру пацієнта через звичайні прозорі лінзи окулярів, але із зображенням вен, отриманим у наслідок обробки реальної картинки двома камерами.

Ці камери також дозволяють передавати зображення за допомогою Bluetooth, Wi-Fi і 3G, а два вбудованих динаміка допоможуть зв’язатися з віддаленими колегами у разі потреби, навіть якщо вони знаходяться в іншій точці планети. Також можливе зберігання зображень у пам’яті окулярів для подальшого використання. Обробка і потужність зображень забезпечуються за допомогою окремого мікропроцесора, з’єднаного з окулярами, який носиться на поясі.

Окуляри Айз-Він мають бути комерційно доступними медичним клієнтам на світових ринках, за винятком ЄС, починаючи вже з першого кварталу наступного року приблизно за 10 000 дол. США.

За матеріалами Медфармконнект

Материал подготовила +Екатерина Свириденко

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ