АктуальноНовиниНовости фармацевтики

У Європі схвалили новий протидіабетичний препарат Інвокана

29/11/2013

Як повідомила фармацевтична компанія Янссен (Janssen), її новий препарат Інвокана/ канагліфлозін (Invokana/ canagliflozin) для лікування діабету другого типу схвалений Європейською комісією (European Commission). Цей пероральний препарат для прийому один раз на день затверджений для застосування для поліпшення глікемічного контролю у дорослих пацієнтів із діабетом другого типу.

Лікарський засіб Інвокана можна використовувати як для монотерапії, так і у доповненні з іншими гіпоглікемічним засобами, включно з інсуліном. Інвокана належить до нового класу препаратів інгібітори системи натрій-глюкозного котранспортера 2 (SGLT2), які можуть надати сприятливий ефект у лікуванні пацієнтів із діабетом. Дані клінічних досліджень III Фази продемонстрували безпеку й ефективність препарату, а також його переваги порівняно з іншими лікарськими засобами. Сьогодні препарат Інвокана вже схвалений регуляторними органами США й Австралії.

Як зазначила Джейн Гріффітс (Jane Griffiths), голова компанії Янссен в Європі, гна Близькому Сході й в Африці, в її компанії раді європейському схваленню препарату. За словами голорви компагнішї, Інвокана є інноваційним засобом для лікування пацієнтів із цукровим діабетом другого типу, який дозволяє контролювати розвиток шїзх захворювань.

За матеріалами Медфармконнект

Материал подготовила +Екатерина Свириденко

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ