Новини

Верховна Рада дозволила порівняльну рекламу ліків

14/11/2019

12 листопада 2019 р. Верховна Рада ухвалила закон, який дозволяє у рекламі порівнювати власні продукти з аналогічними продуктами конкурентів. За це рішення проголосували 326 депутатів

Проєкт закону має назву «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гармонізації законодавства у сфері порівняльної реклами із правом Європейського Союзу)» (№0953 від 29.08.2019).

«Порівняльна реклама може містити зображення, посилання на товар, торговельні марки чи інші позначення, під якими випускається товар, з яким здійснюється порівняння, комерційне (фірмове) найменування конкурента, діяльність чи товар якого порівнюються», – йдеться у документі.

Така реклама має порівнювати подібні товари, які задовольняють одні й ті самі потреби або мають однакове призначення, чи порівнювати діяльність з однієї сфери.

Але при цьому реклама не повинна дискредитувати діяльність інших осіб, репутацію торговельних марок, комерційних (фірмових) найменувань, не повинна містити неправдивої інформації про якість однорідних (подібних) товарів інших виробників або продавців. Також закон забороняє вводити споживачів в оману. Відповідальність за неправомірне порівняння в рекламі несе рекламодавець.

Джерело: detector.media, сайт Верховної Ради

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ