Законодательство

Наказ МОЗ України від 08.01.2004 № 1 “Про удосконалення моніторингу первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та уніфікації відповідної облікової медичної документації”

Законодательство

Наказ МОЗ України від 08.01.2004 № 1 “Про удосконалення моніторингу первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та уніфікації відповідної облікової медичної документації”

17/12/2019

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Н А К А З

08.01.2004                                                                             № 1

м. Київ

 

Про удосконалення моніторингу  первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини та уніфікації відповідної облікової медичної документації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2000 р.  № 989 “Про комплексні заходи щодо впровадження сімейної медицини в систему охорони здоров’я” та з метою упорядкування обліку діяльності закладів загальної практики-сімейної медицини

НАКАЗУЮ:

             1. Затвердити перелік облікової медичної документації закладу загальної практики-сімейної медицини (додаток 1).

             2. Затвердити зразки облікових форм, якими доповнено перелік (додатки 2, 3, 4).

    3. Визнати такими, що є необов’язковими для ведення в закладах загальної практики-сімейної медицини форми облікової документації     (додаток 5).

    4. Затвердити форми оперативної інформації моніторингу закладів загальної практики-сімейної медицини стосовно розвитку мережі (додаток 6), кадрового забезпечення (додаток 7), показників діяльності (додаток 8 ) та ресурсного забезпечення (додаток 9).

             5. Центру медичної статистики МОЗ України (Голубчиков М.В.):

             5.1. Внести зміни в форми статистичної звітності № 17 “Звіт про медичні кадри”, № 20 “Звіт лікувально-профілактичного закладу” та № 47 “Звіт про мережу, кадри та діяльність медичних закладів” з урахуванням особливостей діяльності закладів загальної практики-сімейної медицини протягом 2004 р.

             5.2. Забезпечити інструктаж щодо ведення облікових та звітних статистичних форм закладами загальної практики-сімейної медицини.

    5.3. Контролювати ведення в закладах загальної практики-сімейної медицини форм облікової та звітної документації, яка затверджена в установленому порядку МОЗ України.

             6. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Севастопольської міської, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської державних адміністрацій:

             6.1. Забезпечити облік роботи закладів загальної практики-сімейної медицини відповідно до затвердженого переліку облікової медичної документації, починаючи з 2004 р.

    6.2. Сприяти впровадження уніфікованого програмного продукту “Сімейна амбулаторія” в діяльність закладів загальної практики-сімейної медицини, який отримав сертифікат МОЗ України.

             6.3. Подавати до науково-методичного центру сімейної медицини МОЗ України оперативну інформацію згідно з додатками 6,7,8,9 за кожне півріччя до 01.08та 01.02електронною поштою (e-mail: [email protected] ) та поштою (01021, м. Київ, вул. М. Грушевського, 7).

    7. Науково-методичному центру сімейної медицини МОЗ України (Латишев Є.Є.):

    7.1. Проводити аналіз оперативної інформації моніторингу закладів загальної практики-сімейної медицини в місячний термін після її отримання.

    7.2. Розробити методичні рекомендації щодо формування оперативної інформації моніторингу закладів загальної практики-сімейної медицини, затвердити їх в установленому порядку та забезпечити ними територіальні управління охорони здоров’я до 01.01.2004 р.

    8. Вважати такими, що втратили чинність накази Міністерства охорони здоров’я України від 25.06.2001 р. № 244 “Про проведення моніторингу реорганізації первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини” та від 12.07.2001 № 283 “Про затвердження медичної облікової документації щодо діяльності закладів загальної практики-сімейної медицини”.

               9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра       Орду О.М.

 

В.о. Міністра

В.В. Загородній

Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ