Законодательство

Наказ МОЗ України від 14.02.2011 № 81 “Про заходи МОЗ щодо дотримання законодавства з питань державної реєстрації нормативно-правових актів МОЗ”

Законодательство

Наказ МОЗ України від 14.02.2011 № 81 “Про заходи МОЗ щодо дотримання законодавства з питань державної реєстрації нормативно-правових актів МОЗ”

13/02/2020

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.02.2011 N 81
м.Київ
Про заходи МОЗ щодо дотримання законодавства з питань державної реєстрації нормативно-правових актів МОЗ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.01.2011 № 32-р “Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади і заходи щодо неухильного виконання законодавства з питань державної реєстрації нормативно-правових актів” з метою дотримання Міністерством охорони здоров’я України законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Заходи МОЗ, спрямовані на неухильне виконання законодавства з питань державної реєстрації нормативно-правових актів (далі – Заходи), що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів МОЗ забезпечити виконання Заходів, затверджених цим наказом.

3. Начальнику Юридичного управління Броновій В.М.довести цей наказ до відома керівників структурних підрозділів МОЗ.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Копитова С. М.

Міністр І.М.Ємець

Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ