Законодательство

Наказ МОЗ України від 16.03.2011 № 168 “Про розподіл імуноферментних тест-систем для виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини 1 та 2 типів у вагітних, наданих компанією ТОВ “Аурум Груп”

Законодательство

Наказ МОЗ України від 16.03.2011 № 168 “Про розподіл імуноферментних тест-систем для виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини 1 та 2 типів у вагітних, наданих компанією ТОВ “Аурум Груп”

06/12/2019

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
16.03.2012 N 168
м.Київ
Про розподіл імуноферментних тест-систем для виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини 1 та 2 типів у вагітних, наданих компанією ТОВ “Аурум Груп”

З метою реалізації Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки, затвердженої Законом України від 19 лютого 2009 року № 1026-VI, та з метою раціонального і цільового використання імуноферментних тест-систем для виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини 1 та 2 типів у вагітних, наданих компанією ТОВ “Аурум Груп” відповідно до листа від 12.03.2012 № 87/254,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл імуноферментних тест-систем для виявлення антитіл до вірусу імунодефіциту людини 1 та 2 типів у вагітних, наданих компанією ТОВ “Аурум Груп” (далі – Розподіл), що додається.

2. В.о. генерального директора ДП “Укрвакцина” забезпечити розвезення в регіони тест-систем згідно з Розподілом, затвердженим цим наказом.

3. Визначити ДУ “Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України” (далі – Український центр СНІДу) відповідальним за моніторинг і використання тест-систем.

4. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

4.1. Персональну відповідальність за дотримання потреб при розподілі тест-систем, контроль за їх збереженням та цільовим використанням в закладах охорони здоров’я, проведення інвентаризації залишків тест-систем.

4.2. Щомісячне подання до ДП “Укрвакцина” актів списання тест-систем матеріалів у термін до 10 числа місяця, наступного за звітним місяцем.

4.3. Подання до Українського центру СНІДу:

4.3.1. Щомісячно до 10 числа інформації про отримання, використання та залишки тест-систем в регіоні згідно з додатком 13 до Комплексного плану розширення доступу населення до профілактики ВІЛ-інфекції, діагностики, лікування, догляду та підтримки хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД в Україні в II – IV кварталі 2011 року – I кварталі 2012 року, затвердженого наказом МОЗ України від 20.05.2011 № 303.

4.3.2. Щоквартально інформації про кількість тест-систем, яка не буде повністю використана до закінчення граничного терміну придатності, не пізніше ніж за 3 місяці до його закінчення.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О. К.

Віце-прем’єр-міністр України –
Міністр
Р.В.Богатирьова

Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ