Законодательство

Наказ МОЗ України від 17.12.2012 № 1064 “Про розподіл лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік”

17/12/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.12.2012                                                                                                                    N 1064
м.Київ
Про розподіл лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік

З метою раціонального і цільового використання лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”, на виконання заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, на виконання пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я” від 17 березня 2011 р. № 298,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Розподіл лікарських засобів для лікування онкогематологічних хворих, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2012 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”, на виконання заходів Загальнодержавної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року (далі – лікарські засоби), що додається.

 

2. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) спільно з Управлінням моніторингу державних цільових програм та державних закупівель (Г. Довганчин), Відділом внутрішнього аудиту (Л. Мельниченко) та ДУО “Політехмед” (Р. Картавцев) забезпечити організацію контролю за цільовим використанням лікарських засобів в регіонах.

 

3. Управлінню бухгалтерського обліку (Н. Лапенко) забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

 

4. ДУО “Політехмед” (Р. Картавцев) забезпечити:

4.1. Приймання лікарських засобів відповідно до умов договору.

4.2. Своєчасну доставку лікарських засобів у регіони згідно із затвердженим Розподілом.

4.3. Подання щомісяця до 15 числа до Департаменту економіки і ресурсного забезпечення (В. Дуда) інформації про виконання поставок лікарських засобів у регіони.

 

5. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров’я Київської та управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

5.1. Персональну відповідальність та контроль за збереженням і раціональним використанням лікарських засобів.

5.2. Подання щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, до ДУО “Політехмед” (Р. Картавцев) актів списання лікарських засобів.

 

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Р. Богачева.

Віце-прем’єр-міністр України -Міністр                                                       Р. Богатирьова
Підготувала +Марія Морозова

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ