Законодательство

Наказ МОЗ України від 21.09.2010 № 795 “Про розподіл антиретровірусних препаратів для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та профілактики ВІЛ-інфікування, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету на 2010 рік”

Законодательство

Наказ МОЗ України від 21.09.2010 № 795 “Про розподіл антиретровірусних препаратів для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та профілактики ВІЛ-інфікування, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету на 2010 рік”

07/12/2019

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ

21.09.2010                                                                                                                      N 795
м.Київ

Про розподіл антиретровірусних препаратів для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та профілактики ВІЛ-інфікування, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету на 2010 рік

З метою реалізації Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки, затвердженої Законом України від 19.02.2009 № 1026-VІ, відповідно до рішення Постійного тендерного комітету МОЗ України (протокол від 30.08.2010 № 36) та з метою раціонального і цільового використання антиретровірусних препаратів для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та профілактики ВІЛ-інфікування, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2010 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК 2301370 “Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих”,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл антиретровірусних препаратів для лікування хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД та профілактики ВІЛ-інфікування для закладів охорони здоров’я на 2010 рік (далі – Антиретровірусні препарати), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам забезпечити організацію контролю за цільовим використанням в регіонах Антиретровірусних препаратів.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності забезпечити по бюджетній програмі “Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих” КПКВК 2301370 на виконання заходів Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки перерахування коштів на рахунок Постачальника відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДП “Укрвакцина” Кузнецову О.В.забезпечити:
4.1. Отримання та організацію поставки Антиретровірусних препаратів для закладів і установ охорони здоров’я по регіонах згідно з розподілом, затвердженим цим наказом;
4.2. Подання до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності інформації про фактичне використання Антиретровірусних препаратів.
Термін: щокварталу до 10 числа місяця наступного за звітним кварталом.

5. Визначити Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом відповідальним за моніторинг використання Антиретровірусних препаратів в регіонах.

6. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, генеральному директору НДСЛ “ОХМАТДИТ” забезпечити:
6.1. Персональну відповідальність за розподіл Антиретровірусних препаратів в заклади охорони здоров’я, контроль за їх збереженням та цільовим використанням, проведення інвентаризації залишків Антиретровірусних препаратів;
6.2. Подання до Державного підприємства “Укрвакцина” актів списання Антиретровірусних препаратів відповідно до наказу МОЗ від 26.03.2003 № 136 “Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей“;
Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.
6.3. Подання до Українського центру профілактики і боротьби зі СНІДом:
6.3.1. Інформації про отримання, використання та залишки Антиретровірусних препаратів в регіоні згідно з додатком 10 до Комплексного плану розширення доступу населення до профілактики ВІЛ-інфекції, діагностики, лікування, догляду та підтримки хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД в Україні в 2-4 кварталі 2010 р. – 1 кварталі 2011 р.., затвердженого наказом МОЗ від 04.06.2010 № 461.

Термін: щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним.

6.3.2. Актів інвентаризації із зазначенням кількості кожної серії Антиретровірусних препаратів і терміну їх придатності згідно з додатком 11 до Комплексного плану розширення доступу населення до профілактики ВІЛ-інфекції, діагностики, лікування, догляду та підтримки хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД в Україні в 2-4 кварталі 2010 р. – 1 кварталі 2011 р.., затвердженого наказом МОЗ від 04.06.2010 № 461.
Термін: щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним.
6.3.4. Інформації про кількість Антиретровірусних препаратів, яка не буде повністю використана до закінчення граничного терміну придатності, не пізніше ніж за 3 місяці до його закінчення.
Термін: щоквартально.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Бідного В. Г.

В.о. Міністра                                                                                                       С.А.Риженко

Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ