Законодательство

Наказ МОЗ України від 28.09.2012 № 757 “Про підготовку та проведення наукових семінарів для працівників Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської”

28/09/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.09.2012                                                                                                                      N 757
м.Київ
Про підготовку та проведення наукових семінарів для працівників Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

На виконання пунктів 29.8 та 35.1 Національного плану дій, затвердженого Указом Президента України 12 березня 2012 року № 187 “Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава“,

НАКАЗУЮ:

1. Провести наукові семінари для працівників Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика за напрямами:

організаційно-методична робота,

кадрова політика, менеджмент та управління кадрами,

економіко-фінансова діяльність та фінансово-ресурсне забезпечення діяльності закладів охорони здоров’я, що входять до складу госпітального округу.

2. Затвердити список учасників наукових семінарів, що додається.

3. Затвердити Програму наукового семінару “Впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” за напрямом економіко-фінансова діяльність та фінансово-ресурсне забезпечення діяльності закладів охорони здоров’я, що входять до складу госпітального округу”, що додається.

4. Затвердити Програму наукового семінару “Впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” за напрямом організаційно-методична робота”, що додається.

5. Затвердити Програму наукового семінару “Впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава” за напрямом кадрова політика, менеджмент та управління кадрами”, що додається.

6. Ректору Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Вороненку Ю.В.забезпечити належні умови для проведення наукових семінарів.

7. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій відрядити згідно із затвердженими програмами учасників наукових семінарів для участі в їх проведенні.

8. Витрати, пов’язані з відрядженням учасників семінару, здійснити за рахунок і в межах кошторисних призначень органу управління.

9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

В.о. Міністра                                                                                                     О. Толстанов
Підготувала +Марія Морозова

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ