Законодательство

Наказ МОЗ України від 28.09.2012 № 760 “Про розподіл виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік”

28/09/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
28.09.2012                                                                                                                      N 760
м.Київ
Про розподіл виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік

З метою раціонального і цільового використання виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” за напрямом “Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для закладів охорони здоров’я для забезпечення лікуванням хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями”, на виконання п.5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 № 298 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я“, зі змінами і доповненнями

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” за напрямом “Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для закладів охорони здоров’я для забезпечення лікуванням хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями” (далі – вироби медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями), що додається.

2. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги спільно з Управлінням моніторингу державних цільових програм та державних закупівель, Відділом внутрішнього аудиту та ДП “Укрмедпостач” забезпечити організацію контролю за цільовим використанням виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями у регіонах.

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” в частині централізованих заходів із запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. ДП “Укрмедпостач” забезпечити:

4.1. Приймання виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями відповідно до умов договору.

4.2. Своєчасну доставку виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями до регіонів згідно з затвердженим Розподілом.

4.3. Подання щомісяця до 15 числа до Департаменту економіки та ресурсного забезпечення інформації про виконання поставок виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями до регіонів.

5. Міністру охорони здоров’я АР Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

5.1. Персональну відповідальність та контроль за дотриманням потреби при розподілі виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями, а також збереженням та раціональним їх використанням.

5.2. Подання щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, до ДП “Укрмедпостач” актів списання виробів медичного призначення для хворих із судинно-мозковими захворюваннями.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Богачева Р. М.

В.о Міністра                                                                                                      О. Толстанов
Підготувала +Марія Морозова

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ