Законодательство

Наказ МОЗ України від 29.02.2012 № 145 “Про утворення робочої групи з питання вивчення механізму запровадження референтних цін на лікарські засоби і медичні вироби”

29/02/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.02.2012 N 145
м.Київ
Про утворення робочої групи з питання вивчення механізму запровадження референтних цін на лікарські засоби і медичні вироби

 

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 01.02.2012 № 4026/1/1-12 та з метою впровадження системи зовнішніх і внутрішніх референтних цін, відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467

НАКАЗУЮ:

1. Утворити робочу групу з вивчення питання щодо механізму запровадження референтних цін на лікарські засоби і медичні вироби (далі – робоча група) та затвердити її склад, що додається.

2. Голові робочої групи:

2.1. Провести перше засідання Робочої групи до 5 березня 2012 року, а подальші засідання по мірі необхідності.

2.2. Забезпечити розробку пропозицій стосовно внесення змін до чинного законодавства з метою впровадження системи зовнішніх і внутрішніх референтних цін.

2.3. У разі потреби залучати до роботи спеціалістів та представників інших органів виконавчої влади, громадських і міжнародних організацій.

2.4. Вносити зміни до складу робочої групи.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

Віце-прем’єр-міністр України -Міністр Р.В. Богатирьова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
29.02.2012 № 145

 

Склад робочої групи з вивчення питання щодо механізму запровадження референтних цін на лікарські засоби і медичні вироби

 

Коношевич Л. В. – начальник Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, голова робочої групи
Журавльов О. В. – радник Прем’єр-міністра України
Богачов Р. М. – радник Міністра охорони здоров’я України
Підтуркін Д. Г. – радник Міністра охорони здоров’я України
Коблош В. В. – директор Департаменту правового забезпечення та міжнародної діяльності
Толкачова Я. А. – начальник відділу декларування цін на лікарські засоби та взаємодії із суб’єктами виробництва фармацевтичної продукції Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я Міністерства охорони здоров’я України
Стахівський С. М. – начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції
Ковальова І. П. – головний спеціаліст відділу декларування цін на лікарські засоби та взаємодії із суб’єктами виробництва фармацевтичної продукції Управління розвитку фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я Міністерства охорони здоров’я України, відповідальний секретар робочої групи
Гудзенко О. П. – головний позаштатний спеціаліст МОЗ України “Загальна фармація”
Соловйов О. С. – Голова Державної служби з лікарських засобів
Бортницький В. А. – начальник інформаційно-аналітичного управління Державної служби України з лікарських засобів
Думенко Т. М. – директор департаменту раціональної фармакотерапії та супроводу державної формулярної системи ДП “Державний експертний центр МОЗ України”
Гончарова В. М. – начальник відділу моніторингу цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення
Морозова О. В. – заступник начальника відділу моніторингу цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення
Зварич В. В. – начальник Управління адміністрування митних платежів Департаменту митних платежів Державної митної служби України (за згодою)
Терещенко Е. В. – начальник відділу ринків промисловості Управління дослідження продовольчих та виробничих ринків Департаменту дослідження ринків Антимонопольного комітету України (за згодою)
Печаєв В. К. – Президент Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (за згодою)
Чумак В. Т. – Віце-президент Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (за згодою)
Буніна С. С. – виконавчий директор Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (за згодою)
Косяченко К. Л. – голова громадської організації “Спілка працівників фармації” (за згодою)
Гуленко О. І. -директор Всеукраїнської громадської організації “Аптечна професійна асоціація України” (за згодою)
Москаленко В. М. – президент Всеукраїнської аптечної асоціації (за згодою)

 

Начальник Управліннярозвитку фармацевтичногосектору галузі охорони здоров’я Л.В. Коношевич


https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ