Законодательство

Наказ МОЗ України від 29.11.2013 № 1041 “Про розподіл та раціональне використання імунобіологічних препаратів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2013 рік”

29/11/2013

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
29.11.2013                                                                                                                   N 1041
м.Київ
Про розподіл та раціональне використання імунобіологічних препаратів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2013 рік

Відповідно до законів України “Про захист населення від інфекційних хвороб“, “Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 – 2015 роки“, на виконання пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року № 298 (із змінами), та з метою раціонального і цільового використання імунобіологічних препаратів, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру”,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Розподіл імунобіологічного препарату для імунопрофілактики населення, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” на виконання заходів Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 – 2015 роки, що додається.

 

2. Управлінню громадського здоров’я (А. Григоренко) спільно з Управлінням моніторингу державних цільових програм та державних закупівель (Г. Довганчин), Відділом внутрішнього аудиту (Л. Мельниченко) та ДП “Укрвакцина” (А. Макаренко) забезпечити організацію контролю за цільовим використанням імунобіологічного препарату у регіонах.

 

3. Управлінню бухгалтерського обліку (Н. Лапенко) забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 “Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру” на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

 

4. ДП “Укрвакцина” МОЗ України (А. Макаренко) забезпечити:

 

4.1. Приймання імунобіологічного препарату відповідно до умов договору.

 

4.2. Своєчасну доставку імунобіологічного препарату у регіони з дотриманням оптимальних умов “холодового ланцюга” для зберігання та транспортування відповідно до розподілу, затвердженого пунктом 1 цього наказу.

 

4.3. Щомісяця до 15 числа, наступного за звітним, надання до МОЗ України зведеної інформації про стан використання імунобіологічного препарату, отриманих шляхом централізованого постачання за рахунок коштів державного бюджету.

 

5. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

 

5.1. Своєчасний розподіл імунобіологічного препарату для потреб населення, у т.ч. того, що обслуговується у закладах охорони здоров’я залізничного, водного і повітряного транспорту, відповідно до потреби на 2013 рік за місцем розташування цих закладів.

 

5.2. Вакцинацію населення, у т.ч. того, що обслуговується у закладах охорони здоров’я залізничного, водного і повітряного транспорту, безпосередньо за місцем розташування закладів охорони здоров’я.

 

5.3. У 2013 році при формуванні заявок на закупівлю імунобіологічного препарату урахування потреби населення, у т.ч. того, що обслуговується у закладах охорони здоров’я залізничного, водного і повітряного транспорту, які розташовані на відповідній території.

 

5.4. Персональну відповідальність за дотримання потреб при розподілі імунобіологічного препарату по закладах, а також збереження та раціональне їх використання.

 

5.5. Подання щомісяця до ДП “Укрвакцина” МОЗ України актів використання медичного імунобіологічного препарату у термін до 05 числа, наступного за звітним періодом.

 

6. Управлінню громадського здоров’я спільно з Управлінням моніторингу державних цільових програм та державних закупівель забезпечити здійснення перерозподілу імунобіологічного препарату між Міністерством охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій відповідними листами МОЗ України згідно з потребою.

 

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Р. Богачева.

Міністр                                                                                                          Р. Богатирьова
Підготувала +Марія Морозова

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ