Законодательство

Наказ МОЗ України від 29.12.2012 № 1139 “Про затвердження Державних санітарних норм та правил “Полімерні та полімервмісні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів. Гігієнічні вимоги””

29/12/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ
29.12.2012                                                                                                                 N 1139
м.Київ
Про затвердження Державних санітарних норм та правил “Полімерні та полімервмісні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів. Гігієнічні вимоги”

Відповідно до підпункту 197.4 пункту 197 розділу ХІІІ Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року № 187, підпункту 7.1 підпункту 7 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467,

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Державні санітарні норми та правила “Полімерні та полімервмісні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів. Гігієнічні вимоги”, що додаються.

 

2. Управлінню громадського здоров’я (Григоренко А. А.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

3. Вважати такими, що не застосовуються на території України, “Санитарные правила по применению полимерных материалов в строительстве и производстве мебели. Гигиенические требования” № 6027 А-91, затверджені заступником Головного державного санітарного лікаря СРСР 12 серпня 1991 року.

 

4. Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головному державному санітарному лікарю України Пономаренку А.М.прийняти цей наказ до керівництва та забезпечити нагляд за виконанням Державних санітарних норм та правил “Полімерні та полімервмісні матеріали, вироби і конструкції, що застосовуються у будівництві та виробництві меблів. Гігієнічні вимоги”, затверджених цим наказом.

 

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Моісеєнко Р. О.

 

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр                                                                                                            Р. Богатирьова
Підготувала +Марія Морозова

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ