Законодательство

Наказ МОЗ України від 30.03.2012 № 222 “Про затвердження Плану заходів щодо створення у Міністерстві охорони здоров’я України системи внутрішнього контролю”

30/03/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.03.2012 N 222
м.Київ
Про затвердження Плану заходів щодо створення у Міністерстві охорони здоров’я України системи внутрішнього контролю

З метою впорядкування питань, пов’язаних з виконанням вимог статті 26 Бюджетного кодексу України, на виконання протокольного доручення апаратної наради МОЗ України від 27.01.2012

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів щодо створення у Міністерстві охорони здоров’я України системи внутрішнього контролю, що додається.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОЗ України, забезпечити розробку та затвердження у підпорядкованих юридичних особах відповідного Плану заходів щодо створення системи внутрішнього контролю.

3. Адміністративному управлінню довести цей наказ до відома заступників Міністра, керівників структурних підрозділів та керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління МОЗ України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра-керівника апарату Богачева Р. М.

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр Р.В.Богатирьова
Затверджено
Наказ Міністерства охорони здоров’я України
“30”березня 2012 року № 222

 

План заходів
щодо створення у Міністерстві охорони здоров’я України
системи внутрішнього контролю
№ з/п Назва заходу Зміст заходу Термін виконання Відповідальні виконавці
1 2 3 4 5
1. Підготовча робота 1.1. Проведення семінару-наради з керівним складом структурних підрозділів МОЗ України на тему “Запровадження системи внутрішнього контролю в МОЗ України” та розповсюдження його матеріалів. 30.03.2012 Мельниченко Л. А
1.2. Проведення роз’яснювальних нарад з питань побудови системи внутрішнього контролю. за зверненням Мельниченко Л. А
1.3. Розробка та затвердження порядку складання технологічних регламентів МОЗ України. 10.04.2012 Мельниченко Л.А.
1.4. Проведення пілотного проекту із складання технологічного регламенту за виконуваною функцією на базі Управління планування, фінансування, моніторингу централізованих заходів та конкурсних закупівель Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення МОЗ України. 02.07.2012 Богачев Р. М. Левицький О. І Довганчин Г. С. Мельниченко Л. А.
1.5. За результатами пілотного проекту проведення навчання з керівним складом структурних підрозділів щодо складання технологічних регламентів. 10.07.2012 Довганчин Г. С. Мельниченко Л. А.
1.6. Розробка та затвердження інструкції з ідентифікації, оцінки та управління ризиками в МОЗ України. 31.07.2012 Богачев Р.М. Мельниченко Л. А.
2. Внутрішній контроль 2.1. Розробка та затвердження наказу МОЗ України щодо створення робочих груп з підготовки технологічних регламентів МОЗ України з урахуванням вимог документів, затверджених на виконання пункту 1.3 цього Плану заходів. Протягом двох тижнів після виконання пункту 1.5 цього Плану заходів Богачев Р. М. Мельниченко Л. А.
2.2. Підготовка та затвердження технологічних регламентів МОЗ України за визначеними функціями, а саме: формування та забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я; здійснення повноважень розпорядника коштів. 20.12.2012 Робочі групи

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ