Законодательство

Наказ МОЗ України від 30.08.2010 № 732 “Про розподіл лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закупленого за кошти резервного фонду державного бюджету”

Законодательство

Наказ МОЗ України від 30.08.2010 № 732 “Про розподіл лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закупленого за кошти резервного фонду державного бюджету”

26/12/2019

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ

30.08.2010                                                                                                                      N 732

м.Київ

Про розподіл лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закупленого за кошти резервного фонду державного бюджету

На виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2010 №594 “Про виділення коштів для забезпечення продуктами лікувального харчування дітей хворих на фенілкетонурію” та з метою раціонального та цільового використання лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити розподіл лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, закупленого за кошти резервного фонду державного бюджету (далі – лікувальне харчування), що додається.

2. Контрольно-ревізійному відділу спільно з Управлінням моніторингу та супроводу державних програм забезпечити організацію контролю за цільовим використанням лікувального харчування в регіонах.

3. Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності розподілом відкритих асигнувань перерахувати видатки на закупівлю лікувального харчування на рахунок постачальника ТОВ “Торговий дім “Конвалія-М” відповідно до умов договору.

4. Генеральному директору ДУО “Політехмед” Девку В.Ф.забезпечити:
4.1. Прийняття лікувального харчування відповідно до умов договору.
4.2. Своєчасну доставку лікувального харчування у регіони згідно з затвердженим розподілом.
4.3. Подання щокварталу до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом до Департаменту економіки, фінансів і бухгалтерської звітності інформації про фактичне використання лікувального харчування.
4.4. Подання щомісяця до 15 числа до Управління моніторингу та супроводу державних програм інформацію про виконання поставок лікувального харчування у регіони.

5. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:
5.1. Персональну відповідальність за дотриманням потреб при розподілі лікувального харчування по закладах, а також збереження та раціональне його використання.
5.2. Щомісячне подання до ДУО “Політехмед” актів списання лікувального харчування, відповідно до Інструкції про порядок відображення в обліку закладів та установ системи Міністерства охорони здоров’я України операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей, затвердженої наказом МОЗ від 26.03.03 № 136 “Про порядок відображення в обліку операцій з централізованого постачання матеріальних цінностей” у термін до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом.
5.3. Надання до Управління моніторингу та супроводу державних програм копій наказів про розподіл лікувального харчування між закладами.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Мостовенко Р. В.
В.о. Міністра                                                                                                       С.А.Риженко

Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ