Законодательство

Наказ від 02.06.2009 № 382 Про затвердження Тимчасових стандартів надання медичної допомоги підліткам та молоді

Законодательство

Наказ від 02.06.2009 № 382 Про затвердження Тимчасових стандартів надання медичної допомоги підліткам та молоді

28/01/2020

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.06.2009                                                                                                                      N 382
м.Київ
Про затвердження Тимчасових стандартів надання медичної допомоги підліткам та молоді

На виконання доручення Президента України від 06.03.03 №1-1/252 та спільного наказу Міністерства охорони здоров’я та Академії медичних наук України від 11.09.03 №423/59, з метою удосконалення надання медичної допомоги підліткам та молоді

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Тимчасові стандарти, критерії та індикатори надання медичної допомоги підліткам та молоді в центрах (відділеннях, кабінетах) медичної допомоги підліткам та молоді (додається).

1.2. Порядок проведення оцінки Центру (відділення, кабінету) медичної допомоги підліткам та молоді на відповідність статусу „Клініка, дружня до молоді” (додається).

1.3. Підсумкову анкету самооцінки Центру (відділення, кабінету) медичної допомоги підліткам та молоді на відповідність статусу „Клініка, дружня до молоді” (додається).

1.4. Склад Координаційної ради МОЗ України з питань впровадження “дружніх до молоді” медичних послуг (додається).

2. Міністру охорони здоров’я АР Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров’я Дніпропетровської, Львівської, Харківської, Чернівецької, Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров’я та курортів Вінницької, управління охорони здоров’я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Щороку затверджувати плани та забезпечити проведення навчальних семінарів з питань впровадження “дружніх до молоді” медичних послуг.

2.2. Забезпечити проведення самооцінки, оцінки/переоцінки центрів (відділень, кабінетів) медичної допомоги підліткам та молоді на відповідність статусу „Клініка, дружня до молоді” згідно з затвердженим планом.

2.3. Забезпечити діяльність центрів (відділень, кабінетів) медичної допомоги підліткам та молоді відповідно до статусу „Клініка, дружня до молоді”.

3. Директору Департаменту материнства, дитинства та санаторного забезпечення Моісеєнко Р. О.:

3.1. Забезпечити підготовку спеціалістів з питань оцінки/переоцінки центрів (відділень, кабінетів) медичної допомоги підліткам та молоді на відповідність статусу „Клініка, дружня до молоді”.

3.2. Забезпечити організацію проведення навчальних семінарів для спеціалістів, які працюють в центрах (відділеннях, кабінетах) медичної допомоги підліткам та молоді з питань впровадження “дружніх до молоді” медичних послуг.

3.3. Забезпечити організацію оцінки центрів (відділень, кабінетів) медичної допомоги підліткам та молоді на відповідність статусу „Клініка, дружня до молоді”.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я Лазоришинця В. В.

Міністр                                                                                                              В.М.Князевич
Підготувала +Марія Морозова

Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ