Законодательство

Наказ від 06.02.2006 № 50 Про затвердження типових положень про лабораторії і пункти з діагностики туберкульозу та пункти…

Законодательство

Наказ від 06.02.2006 № 50 Про затвердження типових положень про лабораторії і пункти з діагностики туберкульозу та пункти…

28/12/2019

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
06.02.2006                                                                                                                       N 50
м.Київ
Про затвердження типових положень про лабораторії і пункти з діагностики туберкульозу та пункти збору мокротиння

На виконання статті 7 Закону України “Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз”, ураховуючи складну епідемічну ситуацію з туберкульозу в Україні,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити нижченаведені положення про лабораторії і пункти з діагностики туберкульозу та пункти збору мокротиння:

1.1. Типове положення про Центральну референс-лабораторію з мікробіологічної діагностики туберкульозу МОЗ України (додається).

1.2. Типове положення про мікробіологічну лабораторію з діагностики туберкульозу протитуберкульозного закладу (ІІІ рівень діагностики туберкульозу) (додається).

1.3. Типове положення про мікробіологічну лабораторію (або мікробіологічний відділ КДЛ) протитуберкульозного закладу (ІІ рівень діагностики туберкульозу) (додається).

1.4. Типове положення про пункт мікроскопії з діагностики туберкульозу лікувально-профілактичного закладу (І рівень діагностики туберкульозу) (додається).

1.5. Типове положення про пункт збору мокротиння лікувально-профілактичного закладу (додається).

2. В.о.начальника Відділу інфекційних соціально небезпечних хвороб Сакальській О.П.здійснити в установленому порядку:

2.1. Подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

2.2. Доведення цього наказу до відома зацікавлених міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, головних управлінь охорони здоров’я обласних Дніпропетровської та Львівської, Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров’я та курортів Вінницької, управління охорони здоров’я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій, Центральної СЕС МОЗ України, Кримської республіканської СЕС, обласних, Київської та Севастопольської міських СЕС, санітарно-епідеміологічних закладів та установ на повітряному, залізничному та водному транспортах.

3. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров’я обласних Дніпропетровської та Львівської, Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської, управління охорони здоров’я та курортів Вінницької, управління охорони здоров’я та медицини катастроф Одеської, управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити впровадження даних Положень протягом 2006 року.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра охорони здоров’я, головного державного санітарного лікаря України Бережнова С. П.

Міністр                                                                                                         Ю.В.Поляченко
Підготувала +Марія Морозова

Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ