Законодательство

Наказ від 23.11.2007 № 742 “Про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою”

07/12/2019

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
23.11.2007 N 742
м.Київ
Про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою

 

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.11.2006 № 1542, з метою подальшого підвищення фахового рівня та удосконалення атестації молодших спеціалістів з медичною освітою

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою, що додається.

2. Керівникам закладів, установ, організацій і підприємств охорони здоров’я України всіх форм власності протягом 2008 року через атестаційні комісії забезпечити присвоєння молодшим спеціалістам з медичною освітою, що мали кваліфікаційну категорію з однієї із спеціальностей, відповідної категорії з нової спеціальності згідно із затвердженою Номенклатурою спеціальностей без проходження курсів підвищення кваліфікації та без проведення переатестації.

3. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам головних управлінь охорони здоров’я Дніпропетровської, Київської, Львівської, Харківської, Луганської, Чернівецької та Черкаської обласних державних адміністрацій, начальнику управління охорони здоров’я та медицини катастроф Одеської, начальнику управління охорони здоров’я та курортів Вінницької обласних державних адміністрацій та начальникам управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, начальникам Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської та управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій, головним державним санітарним лікарям Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, головним лікарям Центральної СЕС МОЗ України, центральних СЕС на залізничному, водному, повітряному транспорті, керівникам закладів охорони здоров’я, безпосередньо підпорядкованих МОЗ України, протягом місяця переглянути перелік та склад діючих атестаційних комісій, у разі необхідності – створити нові атестаційні комісії відповідно до Положення про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою (далі – Положення), що додається.

4. Заступнику директора Департаменту кадрової політики, освіти і науки – начальнику відділу освіти Волосовцю О.П.спільно з асоціацією медичних сестер України протягом місяця розробити кваліфікаційні характеристики молодших спеціалістів з медичною освітою відповідно до Номенклатури спеціальностей молодших спеціалістів з медичною освітою, затвердженої цим наказом.

5. Уважати такими, що втратили чинність, накази Міністерства охорони здоров’я України:

від 23.10.1991 № 146 „Про атестацію середніх медичних працівників”;

від 25.12.1992 № 194 „Про внесення доповнення до номенклатури спеціальностей середніх медичних працівників”;

6. Скасувати накази Міністерства охорони здоров’я України:

від 01.02.2001 № 39 „ Про внесення доповнення до номенклатури спеціальностей середніх медичних працівників”;

від 19.01.2004 № 25„ Про внесення доповнення до наказу МОЗ України від 23.10.1991 № 146 „Про атестацію середніх медичних працівників”.

7. Директору Департаменту кадрової політики, освіти і науки Банчуку М.В.забезпечити організацію реєстрації наказу в Міністерстві юстиції України.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр Ю.О.Гайдаєв

Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для медичних та фармацевтичних працівників.

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ