Законодательство

Наказ від 31.01.2012 № 61/145 “Про внесення змін до наказу МОЗ України та МНС України від 30.05.97 № 166/129”

31/01/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ
НАКАЗ
31.01.2012 N 61,145
м.Київ
Про внесення змін до наказу МОЗ України та МНС України від 30.05.97 № 166/129

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1210 “Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

НАКАЗУЄМО :

1. Унести зміни до наказу Міністерства охорони здоров’я України і Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 30.05.97 № 166/129 “Про удосконалення системи експертизи по встановленню причинного зв’язку хвороб, інвалідності та смерті з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.10.97 за № 491/2295 (із змінами) (далі – наказ), такі зміни.

1.1. “4. Ліквідувати облспецЛКК, в тому числі і дитячі, окрім Центральної та Рівненської обласної дитячих спеціалізованих лікарсько-консультативних комісій.”

1.2. Унести зміни до Додатку 1 до наказу, виклавши його в новій редакції, що додається.

1.3. Унести зміни до Додатку 2 до наказу, виклавши його в новій редакції, що додається.

1.4. Унести зміни до Додатку 3 до наказу, виклавши його в новій редакції, що додається.

1.5. Доповнити наказ новим Додатком 4 (додається).

1.6. Доповнити наказ новим Додатком 5 (додається).

1.7. Доповнити наказ новим Додатком 6 (додається).

2. Унести зміни до Положення про систему експертизи по встановленню причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого наказом, виклавши його в новій редакції, що додається.

3. Унести зміни до Складу Центральної міжвідомчої експертної комісії по встановленню причинного зв’язку хвороб, інвалідності і смерті з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого наказом, виклавши його в новій редакції, що додається.

4. Унести зміни до Складу Центральної дитячої спеціалізованої лікарсько-консультативної комісії по встановленню причинного зв’язку хвороб, патологічних станів та інвалідності з дією іонізуючого випромінення та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, затвердженого наказом, виклавши його в новій редакції, що додається.

5. Сектору радіаційної безпеки та медичних проблем аварії на ЧАЕС забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра охорони здоров’я України Моісеєнко Р. О. та заступника Міністра надзвичайних ситуацій України Бута  В. П.

В.о. Міністра охорони здоров’я України Міністр надзвичайних ситуацій України
Р.О.Моісеєнко В.І.Балога

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ