Законодательство

Спільний наказ від 10.02.2012 № 104 ” Про затвердження Порядку взаємодії закладів охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України із закладами охорони здоров’я з питань надання медичної допомоги особам, узятим під варту”

10/02/2012

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
10.02.2012 N 104,239/5
м.Київ
Про затвердження Порядку взаємодії закладів охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України із закладами охорони здоров’я з питань надання медичної допомоги особам, узятим під варту

 

Відповідно до статті 11 Закону України “Про попереднє ув’язнення”, статей 6, 39, 72 Основ законодавства України про охорону здоров’я та з метою вдосконалення медичного забезпечення осіб, узятих під варту,

НАКАЗУЄМО :

1. Затвердити Порядок взаємодії закладів охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України із закладами охорони здоров’я з питань надання медичної допомоги особам, узятим під варту (далі – Порядок), що додається.

2. Начальникам управлінь (відділів) Державної пенітенціарної служби України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, м. Києві та Київській області, областях забезпечити вивчення цього Порядку персоналом органів, установ виконання покарань і слідчих ізоляторів та вжити заходів щодо його виконання.

3. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити виконання наказу в закладах охорони здоров’я.

4. Департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України (Зеркаль О. В.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 № 493 “Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади”.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної пенітенціарної служби України та першого заступника Міністра охорони здоров’я України.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр юстиції України Міністр охорони здоров’я України
О.В.Лавринович О.В.Аніщенко

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ