Угода про використання сайту

1. ВИЗНАЧЕННЯ

Власник — спеціалізований медичний видавничий дім ООО «ФАРМАЦЕВТ ПРАКТИК».

Сайт — медичний інформаційний сервер журналу «ФАРМАЦЕВТ ПРАКТИК®», доступний за адресою https://www.fp.com.ua.

Користувач – будь-яка особа, яка звертається, підключається або сприяє якій завгодно сторонній особі в отриманні доступу до різного роду інформації або до інформаційного наповнення, які розміщені на Сайті Власника, а також пов’язані зі згаданими Сайтом посиланнями, завантажені з Сайту або отримані шляхом звернення до Сайту.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Ця Угода про використання Сайту (далі – Угода) укладається між Власником і будь-яким Користувачем. Звернення до будь-якого з розділів Сайту, як і розміщення на нього посилань, цитування та передрук матеріалів сайту мають на увазі юридично зобов’язуючу згоду Користувача на дотримання умов і положень цієї Угоди. Власник і Користувач разом іменуються – Сторонами.

3. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

3.1. Користувач прямо погоджується, що використовує Сайт на свій власний ризик. Лікарські засоби, інформаційні матеріали про їх застосування, представлені на Сайті, служать лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики та лікування, можуть бути застосовані виключно за призначенням лікаря і під лікарським наглядом.

3.2. Сайт є спеціалізованим Інтернет-виданням, призначеним для лікарів, провізорів, фармацевтів та інших професійних медичних працівників.

3.3. Користувачі Сайту з інших країн повинні використовувати інформацію про лікарські засоби відповідно до правил, які діють на їх території.

3.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливу шкоду, завдану вашому здоров’ю через самолікування, що проводиться по рекомендаціях, даних на Сайті. Користувач повністю відповідає за будь-яке невірне трактування, яка може виникнути внаслідок перегляду, читання або копіювання матеріалів, що містяться на Сайті, і таким чином жодна юридична або фізична особа не може бути відповідальна за використання згаданих матеріалів. Ні в якому разі відповідальність за наслідки, які прямо або непрямо спричинило використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може покладатися на Власника Сайту і бути підставою для його судового переслідування.

3.5. Послуги Сайту надаються за принципом «як є» без гарантій будь-якого роду як прямих, так і непрямих. Користувач в добровільному порядку відмовляється від судового переслідування Власників Сайту і відшкодування можливої ​​шкоди, заподіяної здоров’ю Користувача.

3.6. Ані адміністрація сайту, ані її партнери або співробітники не гарантують безперебійної та безпомилкової роботи Сайту; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані в ході використання Сайту, так і точність і можливість застосування його матеріалів.

4. ЗМІНА ВМІСТУ САЙТУ

4.1. Вся інформація і матеріали, розміщені на даному Сайті, представлені без гарантії того, що вони не можуть містити помилки. Власник Сайту має право змінювати інформацію та матеріали, розміщені на даному Сайті, в будь-який час і без попереднього оголошення про такі зміни.

5. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ

5.1. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки з дозволу його видавця і правовласника – Власника Сайту. Дана Угода визначає умови і порядок використання матеріалів Сайту. Під використанням розуміється – будь-яке відтворення, поширення, переробка й інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

5.2. Будь-який Користувач вправі вільно складати дайджест будь-якої кількості матеріалів Сайту, використовуючи тільки ліди публікацій (анонс напівжирним шрифтом, що випереджає текст статті) з подальшою гіперпосиланням на повний текст матеріалу на Сайті Власника.

5.3. При публікації матеріалів Сайту кожен Користувач зобов’язаний дотримуватися таких правил:

5.3.1. передрук можливий тільки при дотриманні п. 21-25 Закону України «Про авторське і суміжні права» та Закону України «Про приєднання України до Договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності про авторське право»;

5.3.2. оформляти посилання на джерело матеріалів:

а) при відтворенні в друкованому виданні Користувач зобов’язаний вказати ім’я автора статті, джерело і дату її опублікування;

б) при відтворенні в дайджесті преси Користувач зобов’язаний вказати джерело і дату її опублікування;

в) при відтворенні в Інтернеті на сайтах Користувач зобов’язаний дати гіперпосилання на Сайт (URL-вихідного матеріалу). Це гіперпосилання має розташовуватися на початку або в кінці цитати або частини матеріалів, що відтворюються;

г) передрук матеріалів сайту, отриманих із вторинних джерел, можливий тільки з посиланням на першоджерело.

5.3.3. дотримуватися точності відтворення:

а) при відтворенні матеріалів не припускається переробка їх оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу припускається, але тільки в тій мірі, в якій це не призводить до спотворення його сенсу;

б) при використанні в дайджесті не допускається їх переробка в тій мірі, в якій вона призводить до спотворення їх сенсу;

в) відповідальність за спотворення сенсу матеріалів, що виникло внаслідок їх неточного відтворення, лежить на Користувачі.

6. ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ

6.1. Відповідно до умов та положень, викладених в цій Угоді, Власник надає Користувачеві не ексклюзивну, обмежену, відкличну, безоплатну ліцензію на розміщення гіпертекстового довідкового посилання (далі по тексту – Посилання) на Сайт виключно з некомерційною метою, що не виходить за рамки з’єднання сайту Користувача з Сайтом .

6.2. Користувач не має права:

6.2.1. розміщувати Посилання чи користуватися ним таким чином, який приведе до виведення Сайту або будь-якого його елемента на екран у вигляді окремого кадру у вікні, або до появи асоціацій з будь-якого роду рекламою або спонсорською програмою, яка не має стосунку до Сайту, або до іншого включення інформаційного наповнення сайту до складу будь-якого стороннього сайту;

6.2.2. розміщувати або використовувати вбудовані посилання на будь-який файл даних, що входить до складу Сайту;

6.2.3. видозмінювати будь-якій елемент Сайту, блокувати чи іншим чином перешкоджати його відображенню;

6.2.4. посилатися на Сайт через будь-які сторонні уніфіковані покажчики ресурсів («URL») або сайт-дублер;

6.2.5. розміщувати посилання на Сайт в тому випадку, якщо вміст сайту Користувача виглядає в очах розсудливої ​​особи непристойним, наклепницьким, глибоко образливим або зловмисним.

7. ПРАВИЛА КОМЕНТУВАННЯ

Коментарі до матеріалів публікуються після модерації редакцією видання. Ми залишаємо за собою право не публікувати повідомлення, які не мають відношення до матеріалу і до теми дискусії. КАТЕГОРИЧНО забороняється:

7.1. ненормативна лексика;

7.2. коментарі, які паплюжать репутацію компаній, організацій, продукції, містять образи відвідувачів ресурсу, авторів або учасників статей;

7.3. розпалювання міжнаціональної, релігійної чи іншої ворожнечі, заклики до протиправних дій;

7.4. реклама;

7.5. розміщення посилань на сторонні ресурси без узгодження з модератором сайту.

8. ТОРГОВІ МАРКИ

Зареєстровані торгові марки, знаки, що згадуються на Сайті, є власністю їх відповідних власників.

9. ЗМІНА УМОВ

Ця Угода не є договором. Власник Сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

________________________________________

За додатковою інформацією звертайтесь в ТОВ «ФАРМАЦЕВТ ПРАКТИК®»:

за телефоном: +380 44 4980672 або e-mail: [email protected]

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ