Мій обліковий запис

Увійти

Реєстрація

A password will be sent to your email address.

* – поля, обов’язкові для заповнення

* Надаючи персональні дані про себе, ви погоджуєтесь з тим, що вони будуть включені в бази даних ТОВ «Фармацевт Практик» для зберігання, обробки та використання в маркетингових цілях. ТОВ «Фармацевт Практик» дотримується повної конфіденційності щодо персональних даних і не передає їх третім особам.

Щоб зареєструватися на сайті «Фармацевт Практик», заповніть відповідну форму та натисніть кнопку «Реєстрація». На вказану вами адресу електронної пошти надійде лист із підтвердженням та паролем для входу в особистий кабінет. Ви можете користуватися надісланими паролем і надалі, а можете змінити його в особистому кабінет в розділі “Деталі акаунту”.

Для входу на сайт введіть вказану при реєстрації адресу електронної пошти та пароль.

Реєстрація надає вам:

– доступ до всіх матеріалів сайту «Фармацевт Практик» (доступ надається працівникам охорони здоров’я – лікарям, провізорам, фармацевтам, викладачам та науковцям медичних та фармацевтичних вишів, та ін.),

– зручність у користуванні інтернет-магазином, зокрема можливість переглядати замовлення та зберігати дані для здійснення замовлення та доставки,

– можливість додавати матеріали, що зацікавили вас, до персональної категорії “Мої обрані публікації” та переглядати їх в зручний для вас час в особистому кабінеті у відповідному розділі. Для додавання матеріалу натисніть “♥ Додати в обране” поруч із заголовком.

 

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ