«Чарівне літо з Ліотон®»: Вітаємо призерів!

Ліотон® гель 1000 — топікальний високодозовий гепарин на гелевій основі для ефективного лікування симптомів варикозної хвороби, локалізованих набряків та гематом

Шановні колеги!

Сьогодні 1 липня 2019 р., отже, час визначитися з призерами фотоконкурсу «Чарівне літо з Ліотон®»*

Дякуємо всім учасникам за чудові фото, щирі усмішки та літній настрій. Ми впевнені, що з Ліотон® ви почуватиметеся легко та впевнено, і літо подарує вам море чарівних спогадів!

Щиро дякуємо читачам за участь в голосуванні!

За підсумками онлайн-голосування серед 12 учасників, чиї фото набрали найбільшу кількість голосів, за допомогою інтернет-сервісу random.org були розіграні 3 головних та 9 заохочувальних призів. Отже, призи фотоконкурсу «Чарівне літо з Ліотон®» отримують**:

Стильний в’язаний плед для найкращого відпочинку:

Олена, аптека #1, Високопілля

Дар’я, КП АО Фармація ЗОР Аптека 214, Приморськ

Оксана, аптека «Бажаємо здоров’я» №28, Бурштин

Пляжні рушники відмінної якості:

Тетяна, «Волиньфарм» аптека #39, Торчин

Альона, Аптека інтернет цін, Запоріжжя

Ольга, ПП «Вiтал», Кремiнна

Марія, Аптека «7’Я», Калуш

Інга, Аптека #1, Яремче

Анастасія, Гамма-55 Аптека №1, Харків

Тетяна, Федорівська приватна аптека №2, Новотроїцьке

Тетяна, Аптека «Магістр», Рівне

Наталля, Аптека «Копійка», Павлоград

Спеціальний приз за найкреативніше фото*** – пляжний рушник, санітайзер і Selfie Ring Light для найкращих селфі – отримує:

Ольга, ПП «Вiтал», Кремiнна

Призи будуть надіслані учасникам протягом липня 2019 р.

Бажаємо всім учасникам фотоконкурсу чудового чарівного літа, професійних успіхів та процвітання!

 

журнал «Фармацевт Практик» разом з торговою маркою Ліотон® пропонує вам поділитися своїми літніми планами, мріями та враженнями, взявши участь у фотоконкурсі «Чарівне літо з Ліотон®»!

Надсилайте фото — на переможців онлайн-голосування чекають призи!

 

Умови участі у фотоконкурсі*

Запрошуємо до участі працівників аптек та студентів фармацевтичних навчальних закладів (коледжів, вишів), які досягли 18 років.

Місце проведення фотоконкурсу — територія України, окрім непідконтрольних Україні частин Донецької та Луганської областей і АР Крим (на жаль, ми не зможемо доставити призи в ці регіони); сайт fp.com.ua.

Термін проведення фотоконкурсу — з 1 по 30 червня 2019 р. включно.

Прийом фото на конкурс здійснюється з моменту публікації умов конкурсу по 30 червня 2019 р., фото розміщуються у міру їх отримання. Сторінка з фото буде доступна для голосування з 1 червня 2019 р. за адресою:
http://fp.com.ua/fotokonkurs_lioton/.

Що має бути на фото? Ви, літо та Ліотон® гель 1000! Найяскравіші літні враження, ваш улюблений літній образ, відпочинок вашої мрії, літній позитив та креатив — нам все цікаво!

Увага! В кадрі обов’язково мають бути: учасник або учасниця конкурсу, які надали дані про себе, та упаковка Ліотон® гель 1000.

Фото НЕ повинно бути зроблено в аптеці. На фото НЕ має бути осіб, зовнішній вигляд яких імітує лікарів, професійних медичних працівників. На фото НЕ повинно бути тютюнових виробів, алкогольних або слабоалкогольних напоїв, лікарських засобів, зброї, відвертої еротики або порнографії. Організатори залишають за собою право відхиляти фото у всіх вказаних вище випадках.

У випадку групових фотографій учасник фотоконкурсу несе повну відповідальність за згоду всіх осіб, присутніх на фото, на розміщення його у відкритому доступі в інтернеті, зокрема на сторінці фотоконкурсу «Чарівне літо з Ліотон®».

Фото надсилайте у форматі jpg, ширина фото — не менше 800 пікселей. Висока якість фото — важлива складова вашого успіху.

Фото надсилайте на електронну пошту: [email protected]. В листі треба обов’язково вказати: прізвище та ім’я; назву аптечного або навчального закладу, в якому ви працюєте або навчаєтесь; населений пункт; контактний номер телефону та електронну пошту. Фото, ім’я, назва закладу та населеного пункту будуть розміщені у відкритому доступі на сайті fp.com.ua**

Визначення переможців*

Фотографії будуть розміщенні на сайті журналу «Фармацевт Практик». За підсумками онлайн-голосування серед 12 учасників, чиї фото наберуть найбільше голосів, з допомогою інтернет-сервісу random.org будуть розіграні 3 головних та 9 заохочувальних призів:

Місця 1–3 — стильний в’язаний плед, легкий та теплий, для найкращого відпочинку (вовна/мохер/акрил).

Місця 4–12 — пляжні рушники відмінної якості (бавовна).

Увага! Спеціальний приз отримає автор найкреативнішого фото***: пляжний рушник, санітайзер і Selfie Ring Light для найкращих селфі.

Призери фотоконкурсу будуть оголошені на сайті fp.com.ua 1 липня 2019 р. Фото переможців будуть опубліковані в друкованій версії журналу «Фармацевт Практик» № 7–8, 2019 р. Призи будуть надіслані учасникам до 20 липня 2019 р.

Шановні колеги! Бажаємо вам сонячного літнього настрою, незабутніх вражень, чудового відпочинку та чекаємо на ваші фото у конкурсі «Чарівне літо з Ліотон®»!

Як голосувати?

Подивіться фотографії

Нижче на сторінці представлені мініатюри фото. Клікніть на фото, щоб збільшити його. Збільшене фото можна закрити, клікнувши мишкою за його межами або натиснувши на хрестик у верхньому правому куті. Збільшені фото можна проглядати одне за одним, натискаючи на стрілку праворуч (гортаємо фото вперед) або ліворуч (гортаємо фото назад).

Проголосуйте

Натисніть кнопку «Голосувати» під мініатюрою відповідного фото, підтвердіть, що ви не робот, і ваш голос буде зарахований. Також можна проголосувати, натиснувши «сердечко» у верхньому лівому куті збільшеного фото.

Поділіться в соціальних мережах

Після голосування ви побачите запрошення поділитися посиланням на фотоконкурс в соціальних мережах. Натисніть на фото вашої улюбленої мережі, напишіть кілька слів для друзів та натисніть «Поділитися посиланням».

Зверніть увагу!

Протягом всього періоду голосування ви можете проголосувати за одну фотографію з однієї IP-адреси лише один раз.

Організатори залишають за собою право виключати з фотоконкурсу учасників, у яких буде зафіксоване накручування лічильників голосування та використання платних сервісів для отримання додаткових голосів.

Онлайн-голосування на сайті fp.com.ua розпочинається 1 червня 2019 р. о 00.01 та закінчується 30 червня 2019 р. о 23.59.

Шановні учасники, якщо ви помітили помилки в підписах під фото, напишіть нам, будь ласка, на електронну пошту [email protected], ми обов’язково все виправимо.


* Повна інформація про фотоконкурс (умови та підсумки) розміщується в друкованій версії журналу «Фармацевт Практик» та на сайті fp.com.ua.

** Надаючи дані про себе, учасники конкурсу погоджуються, що ці відомості будуть включені до бази даних ТОВ «Фармацевт Практик» для зберігання, обробки та використання з маркетинговою метою, а також з тим, що їхнє фото, ім’я, назва закладу та населений пункт будуть розміщені у відкритому доступі на сайті fp.com.ua. Телефон, e-mail та поштова адреса будуть використані організаторами тільки для контакту з учасниками конкурсу. Організатори конкурсу дотримуються повної конфіденційності щодо контактних даних та не передають їх третім особам.

***Найкреативніше фото буде обране організаторами фотоконкурсу: представниками ТОВ «Фармацевт Практик» та торгової марки Ліотон®


Інформація про лікарські засоби для спеціалістів охорони здоров’я, для медичних та фармацевтичних працівників.

ЛІОТОН® 1000 ГЕЛЬ. 1 г гелю містить 1000 МО гепарину. Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються при варикозному розширенні вен. Код АТХ С05В А03. Показання. Травми та забиті місця, інфільтрати та локалізовані набряки, підшкірні гематоми. Травми та розтягнення м’язово-сухожильних та капсуло-зв’язочних структур. Лікування захворювань поверхневих вен. Застосування. Дорослим застосовувати препарат 1–3 рази на добу. На уражену ділянку шкіри наносити 3–10 см гелю та обережно втирати. Тривалість лікування визначається тяжкістю перебігу захворювання. Протипоказання. Підвищена чутливість до гепарину або до будь-яких інших компонентів препарату, трофічні виразки ніг, що кровоточать, відкриті та/або інфіковані рани, геморагічний діатез, пурпура, тромбоцитопенія, гемофілія. Схильність до кровотеч. Побічні реакції. Дуже рідко реакції гіперчутливості, іноді — шкірний висип, що швидко минає після припинення застосування препарату. При нанесенні на великі ділянки шкіри можливі системні побічні реакції. Категорія відпуску. Без рецепта. За повною інформацією звертайтеся до інструкції для медичного застосування препарату Ліотон® 1000 гель № 911 від 07.07.2015. Р.П. № UA/10905/01/01.

Наталія, аптечна мережа ПрАТ "Аптеки Запоріжжя", Запоріжжя
Голосів:  11
Наталия, ТОВ Аптека 22, Мерефа
Голосів:  0
Татьяна, ТОВ Аптека 22, Мерефа
Голосів:  0
Ирина, сеть аптек "Farmacia", Херсон
Голосів:  1
Оксана, Народная аптека №61, Запорожье
Голосів:  3
Тетяна, "Волиньфарм" аптека #39, Торчин
Голосів:  61
Наталія, Аптека "Любисток", Бердичів
Голосів:  2
Анастасія, Гамма-55 Аптека №1, Харків
Голосів:  114
Тетяна, Аптека «Магістр», Рівне
Голосів:  138
Елена, Аптека Копейка, Днепр
Голосів:  19
Алёна, Аптека интернет цен, Запорожье
Голосів:  116
Людмила, Аптека "Любисток-3", Бердичів
Голосів:  4
Ольга, ПП "Вiтал", Кремiнна
Голосів:  235
Наталья, Аптека "Копейка", Павлоград
Голосів:  53
Руслана, Медичний центр МТК аптека 29, Кам'янець-Подільський
Голосів:  16
Оксана, аптека "Бажаємо здоров'я" №28, Бурштин
Голосів:  47
Тетяна, Федорівська приватна аптека №2, Новотроїцьке
Голосів:  310
Дар'я, КП АО Фармація ЗОР Аптека 214, Приморськ
Голосів:  74
Інга, Аптека #1, Яремче
Голосів:  42
Марія, Аптека "7'Я", Калуш
Голосів:  100
Анна, Аптека #1 Мед-сервис, Днепр
Голосів:  9
Елена, аптека #1, Высокополье
Голосів:  421

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ