НовиниПодії

Вебінар «Правові механізми протидії паралельному імпорту медичних виробів: теорія і практика»

18/05/2018

Питання протидії незаконному ввезенню в Україну медичних виробів стають все більш актуальними на сьогоднішній день. Наповненість ринку товарами «сірого імпорту» набирає все більших обсягів. Така ситуація негативно відбивається як на прибутковості легально діючих операторів ринку, так і на кінцевих споживачах, приводячи до збільшення кількості продукції з непідтвердженою якістю, а також контрафактів

У свою чергу законодавство України передбачає можливості протидії зазначеним незаконним діям, в тому числі, за допомогою:

  • захисту прав інтелектуальної власності;
  • здійснення ринкового контролю;
  • здійснення ринкового нагляду.

На вебінарі ми обговоримо, які саме дії і в якому порядку можуть бути здійснені виробниками медичних виробів і їх уповноваженими представниками в Україні для боротьби з паралельним імпортом.

Спікер: Лідія Санжаровська, старший юрист ЮК «Правовий Альянс».

Цільова аудиторія: до участі запрошуються топ-менеджери, керівники юридичних департаментів та інших підрозділів підприємств-виробників медичних виробів, їх уповноважених представників в Україні, а також розповсюджувачів медичних виробів, включаючи дистриб’юторів, ЛПУ і їх реалізаторів в роздрібі.

Дата: 30 травня 2018 року, 12:00 – 13:00

Місце: онлайн


Реєстрація на вебінар на сайті ЮК “Правовий альянс”


ПРОГРАМА

  • Визначення поняття «паралельний імпорт».
  • Внесення до Митного реєстру об’єктів інтелектуальної власності відомостей про знаки для товарів і послуг: цілі і алгоритм реалізації.
  • Ринковий контроль: повноваження і можливості в сфері боротьби з паралельним імпортом.
  • Ринковий нагляд: повноваження і можливості в сфері боротьби з паралельним імпортом.
  • Практичні рекомендації.

Робоча мова: українська.

Вартість участі – безкоштовно.

Через обмежену кількість місць реєстрація буде проводитися за принципом першого запиту (first come first served) і може бути припинена після досягнення граничної кількості учасників (що обумовлено технічними рамками).

З питань реєстрації та участі, будь ласка, звертайтеся до менеджера з маркетингу ЮК «Правовий Альянс» за телефоном +380 (44) 4254050 або за електронною поштою grin@l-a.com.ua.


Реєстрація на вебінар на сайті ЮК “Правовий альянс”


Будемо раді бачити вас серед слухачів вебінару.

Джерело: ЮК “Правовий альянс”

ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ