Сила рослин для здоров’я нирок
Нирки за формою нагадують насіння, тому в Давньому Римі, дотримуючись поширеного в ті часи принципу «подібне лікується подібним», для їх лікування використовували рослини. Протягом тисячоліть знання про лікувальні властивості рослин поглиблювалися, а їхнє значення у терапії гострих та хронічних захворювань нирок не зменшувалося. Надбання традиційної медицини у поєднанні із сучасними технологіями провідного вітчизняного виробника компанії ТМ Vishpha втілились в ефективних і доступних фітопрепаратах європейської якості
Холод та ниркові хвороби йдуть поруч
Похолодання збільшує навантаження на імунну систему, тому ми стаємо більш вразливими перед інфекціями. Також саме в цей період збільшується кількість випадків загострення хронічних захворювань. Особливо чутливою до зниження температури є сечовивідна система. У складі комплексної терапії гострих та хронічних захворювань нирок і сечовивідних шляхів важливу роль відіграє застосування фітопрепаратів. Рослинні препарати менш токсичні, ніж синтетичні аналоги, тому побічні ефекти виникають досить рідко. Фітопрепарати не спричиняють звикання, що дозволяє застосовувати їх упродовж тривалого часу. Крім того, ці засоби здатні стимулювати захисні сили організму.
Особливе місце у лікуванні гострих та хронічних захворювань нирок і сечовивідних шляхів посідає комбінований препарат рослинного походження Урохолум, який поєднує протимікробну і протизапальну дію. Урохолум використовують у терапії нефриту, нефрозу, пієлонефриту, циститу, уретриту, а також сечокам’яній, нирковокам’яній хворобах, сольовому діатезі. Також Урохолум застосовують при холециститі та дискінезії жовчовивідних шляхів.
Разом сильніше
До складу Урохолуму входять 10 рослин, які зростають на території України і з давніх часів використовувалися у традиційній медицині.
- Плоди моркви дикої (Dauci carotae fructus) мають сечогінну, жовчогінну, заспокійливу, бактерицидну та спазмолітичну дію. Препарати, виготовлені з моркви дикої, здатні розчиняти солі, тому їх рекомендують при сечокам’яній і жовчнокам’яній хворобах.
- Листя ортосифона тичинкового (Orthosiphonis staminei foliа) вживають як сечогінний засіб для виведення сечової кислоти і хлоридів. Крім того, він чинить незначну антисептичну дію.
- Трава споришу (Polygoni avicularis herba) виявляє сечогінну та судинозвужувальну активність. Особливо ефективний спориш при лікуванні порушень сольового обміну.
- Рильця кукурудзи (Zeae maydis styli cum stigmatis) — чудовий сечогінний і жовчогінний засіб. З давніх часів його використовують при холециститі, холангіті, гепатиті і жовчнокам’яній хворобі.
- Квіти бузини чорної (Sambuci nigrae flores) виявляють сечогінну, протизапальну та дезінфікуючу активність.
- Настій хвоща (Equiseti herba) вживають як сечогінний, протизапальний, кровоспинний, загальнозміцнюючий, ранозагоювальний і в’яжучий засіб. Він покращує водно-сольовий обмін та допомагає при жовчнокам’яній та сечокам’яній хворобах.
- Шишки хмелю (Lupuli flos) виявляють заспокійливу, протизапальну, знеболювальну, ранозагоювальну, сечогінну та жовчогінну властивість, покращують обмін речовин.
- Березові бруньки (Betulae gemmae) — сечогінний, бактерицидний і ранозагоювальний засіб.
- Трава звіробою (Hyperici herba) чинить протизапальну, знеболювальну, антисептичну, сечогінну та жовчогінну дію.
- Листя м’яти (Menthae piperitae folia) застосовують як антисептичний та знеболювальний засіб при запальних процесах.
Урохолум — ефективне рішення!
Гармонізований за складом біологічно активних речовин Урохолум забезпечує комплексний підхід до лікування пацієнтів з гострими та хронічними захворюваннями нирок і сечовивідних шляхів. Препарат проявляє протизапальний, діуретичний та спазмолітичний ефект. Усі його компоненти потенціюють дію один одного, послідовно охоплюючи всі ланки патологічного процесу. Ефективність та безпеку крапель Урохолум ґрунтовно досліджено та доведено результатами доклінічних і клінічних досліджень. Інноваційний метод екстракції здійснюється під ретельним наглядом досвідчених фахівців на високотехнологічному обладнанні. До того ж рослинну сировину вирощують в оптимальних природних умовах, що дозволяє зберегти максимум її активних та корисних компонентів. Висока якість та цінова доступність препарату Урохолум приємно здивують відвідувачів аптеки.
Сила природи для Ваших нирок!
Інформація для спеціалістів у галузі охорони здоров’я. Повна інформація про препарат міститься в інструкції із застосування.
Р.П. МОЗ України № UA/11755/01/01 від 15.04.2013. Інструкція для медичного застосування препарату Урохолум, краплі оральні
“Фармацевт Практик” #11′ 2015