Лікарські засобиСтатті

Сустамар: Танго утрьох — чи це можливо?

05/06/2018

Ми так давно не танцювали. «Раз-два-три-чотири. Раз-два-три…» — заграв оркестр. «Чотир-ррр-ррри» — простогнали мої суглоби

Життя у русі

На жаль, чим старшою стає людина, тим більше «зношують­ся» її суглоби. Артрози та артрити належать до хронічних і прогресуючих захворювань суглобів, які частіше ура­жують людей старше 40–50 років. Тільки вдумайтеся в ці цифри — за поширеністю захворювання суглобів посідають друге місце після артеріальної гіпертензії (Насонова В.А., 2002). Для того аби позбутися неприєм­них симптомів та повернутися (хоча б частково) до зви­чайного активного життя пацієнтам доводиться тривало приймати лікарські засоби, іноді одночасно два–три препарати: знеболювальний, протизапальний, хондопротек­тор. А це, звісно, зовсім не зручно як з огляду на негативний вплив лікарських засобів на внутрішні органи, так і у плані фінансових витрат.

Ось чому варто звернути увагу на новий німецький препарат СУСТАМАР®, який представляє компанія esparma GmbH, Aristo Group (Німеччина).

СУСТАМАР® — тримай ритм!

«Раз» — СУСТАМАР® — єдиний на фармацевтичному ринку України препарат, що містить екстракт мартинії духмяної у високій концентрації 480 мг. Це не просто хондопротектор. Дослідники довели комплексний механізм протизапальної, знеболювальної і хондопротектор­ної дії екстракту цієї рослини (Fiebich B.L. et al., 2012), чим не можуть похвалитися інші хондопротектори чи нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП). Останні навіть здатні викликати додаткове руйну­вання хрящів. Натомість, СУСТАМАР® не тільки гальмує руйнування внутрішньосуглобового хряща, але й сприяє його відновленню.

«Два» — серед багатьох засобів СУСТАМАР® вирізняється ще й науково доведеною ефективністю. Так, ґрунтовні клінічні дослідження довели, що завдяки прийому цього препарату зменшується необхід­ність у застосуванні НПЗП та анальгетичних засобів (Leblan D. еt al., 2000), а в 60% випадків пацієнти взагалі можуть від них відмовитися.

«Три» — на відміну від НПЗП, СУСТАМАР® легко перено­ситься і не має негативного впливу на травний тракт і нирки. Відтак, курс лікування СУСТАМАРОМ може бути настільки тривалим, наскільки це потрібно кожному з пацієнтів — 1–3 місяці двічі на рік або протягом усього року поспіль, а за потреби і довше. Крім того, високий рівень безпеки надає провізору впевненості в своїй рекомендації. Адже тепер можна не хвилюватися з приводу поради, яку ви дали клієнту з остеоартрозом або артритом.

«Раз» зручний режим прийому (двічі на добу) робить СУСТАМАР® препаратом вибору для людей усіх вікових груп та різної зайнятості.

«Два» — ефект від прийому СУСТАМАРУ є дозозалежним, тому для людей із більш вираженими больовими симптомами можна підібрати відповідну дозу СУСТАМАРУ — 2 таблетки двічі або тричі на добу.

«Три» СУСТАМАР® можна назвати одним із найдоступніших препаратів, які чинять хондропротекторний ефект. Доступна ціна німецького лікарського засобу є напрочуд вигідною для пацієнтів, які тепер мають змогу отримувати якісне європейське лікування найви­щого ґатунку. Водночас, ціна СУСТАМАРУ є прибутковою для аптечних закладів, адже дає їм можливість збільшувати товарообіг та заробляти, не відпускаючи клієнта із аптеки без необхідного препарату.

Із СУСТАМАРОМ тепер можливо майже все — крокувати схода­ми, вільно рухатись, навіть танцювати! І почали: пам-пам-пам-пам па-ра-ра-ра-ра пам-пам-пам-пам…

Сустамар

Інформація для медичних та фармацевтичних працівників. Повна інформація міститься в інструкції з медичного застосування

Р.П. № UA/12869/01/01 від 09.04.2013.  Інструкція для медичного застосування препарату СУСТАМАР, таблетки, вкриті оболонкою

“Фармацевт Практик” #5′ 2018

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ