АктуальноБез рубрикиНовиниФармацевт Практик Review

У Європі рекомендували до схвалення препарат Еперзан компанії ГлаксоСмітКляйн для поліпшення глікемічного контролю у пацієнтів із діабетом другого типу

28/01/2014

Британська фармацевтична компанія ГлаксоСмітКляйн (GlaxoSmithKline Plc.) Оголосила в п’ятницю, 24 січня 2014 року, про те, що Комітет із лікарських засобів, призначених для застосування у людей (Committee for Medicinal Products for Human Use, CHMP) Європейського агентства з лікарських препаратів (European Medicines Agency, ЕМА) рекомендував до схвалення лікарський препарат компанії албіглутід (albiglutide) під торговою назвою Еперзан (Eperzan).

CHMP пропонує схвалити препарат в якості терапії для поліпшення глікемічного контролю для приймання раз на тиждень у дорослих пацієнтів із діабетом другого типу. Також препарат рекомендується приймати в якості монотерапії, коли дієта і фізичні вправи не забезпечують адекватного глікемічного контролю у пацієнтів, які не приймають метформін (metformin) через протипоказання або непереносимість. Крім того, препарат можна застосовувати в якості додаткової терапії в комбінації з іншими препаратами, включаючи базальний інсулін (basal insulin), коли ці препарати разом із дієтою і фізичними вправами не забезпечують потрібного глікемічного контролю. Албіглутід є агоністом рецептора глюкагоноподібного пептиду і призначений для лікування діабету другого типу. Як відзначили представники компанії, фінальне рішення по препарату очікується в першому кварталі 2014 року. Цей препарат не схвалений для застосування ніде у світі. Дата прийняття рішення по препарату призначена на 15 квітня 2014 року.

За матеріалами Медфармконнект

https://rx.ua
ПЕРЕДПЛАТА
КУПИТИ КНИГИ