7 листопада 2013 року, Україна, Київ – Науково-практична конференція з міжнародною участю «Клітинні технології в акушерстві, гінекології, неонатології та дитячій неврології»
Організаторами заходу виступають Інститут клітинної терапії спільно з Координаційним центром трансплантації органів, тканин та клітин Міністерства охорони здоров’я України. Очікується участь близько 300 спеціалістів, у тому числі з України, Росії, Білорусі, Німеччини та Литви.
Сучасний розвиток науки в галузі фізіології стовбурових клітин різного походження, а також технологій отримання, культивування, генетичної трансформації та кріоконсервування клітин та тканин сприяли появі новітніх, раніш недоступних методів діагностики та лікування акушерської та гінекологічної патології, гіпоксично-ішемічної енцефалопатії новонароджених та дитячого церебрального паралічу. Відомо, що захворювання жінки, що виникли до та під час вагітності, вроджені захворювання та вади розвитку плода, а також акушерська агресія призводять до таких важких наслідків в новонародженого, як гіпоксично-ішемічна енцефалопатія, яка у віддаленому часі є причиною розвитку дитячого церебрального паралічу. Застосування стовбурових клітин різного походження, в тому числі аутологічної та галогенної пуповидної крові, яка містить в собі стовбуровоі клітини різних типів, в експерименті та клінічній практиці дало позитивні результати. Поширення методів клітинної терапії надасть лікарям нові можливості лікування соціально важливих захворювань, зокрема безпліддя, гіпоксично-ішемічної енцефалопатії, дитячого цереблаьного паралічу та ін.
Тематика конференції:
1. Клітинні технології в лікуванні наслідків акушерської агресії.
2. Маркери плацентарних стовбурових клітин у діагностиці пре еклампсії.
3. Стовбурові клітини яєчника.
4. Стовбурові клітини ендометрію.
5. Стовбурові клітини матки.
6. Стовбурові клітини плаценти.
7. Стовбурові клітини амніотичної рідини.
8. Стовбурові клітини та мікрохімеризмю
9. Стовбурові клітини та репродукція.
10. Трансплантація стовбурових клітин плоду in utero.
11. Клінічне застосування пуповидної крові при гіпоксично-ішемічній енцефалопатії новонароджених.
12. Експериментальні дані по застосуванню стовбурових клітин різного типу на моделях гіпоксично-ішемічної енцефалопатії новонароджених.
13. Клінічні дані застосування пуповидної крові при дитячому церебральному паралічу.
14. Біотехнологічні підходи до роботи з клітинами різного походження з метою використання в науковій практиці.
На конференції будуть представлені результати власних клінічних досліджень професора Джеймс Едвін Керролл, керівника відділу дитячої неврології Регентского университету штату Джорджия, м. Огаста, США, професора МінЮнг Кім (MinYoung Kim), директора департаменту реабілітаційної медицини медичного центру Бунданг, м. Соннам, Південна Корея та Джіун Лі, керівника відділу неонатології Національного університету охорони здоров’я, Сінгапур. Це провідні світові фахівці в галузі лікування стовбуровими клітинами різних типів гіпоксично-ішемічних уражень головного мозку новонароджених та дитячого церебрального паралічу. До участі в роботі конференції запрошуються фахівці з акушерства, гінекології, неонатології, дитячої неврології, клітинної біології, кріобіології та лікарі інших спеціальностей.
Місце проведення: м. Київ, вул. Мечникова, 2, бізнес-центр Парус
Контакты
З питань організації та програми конференції, реєстрації та підготовки тез
Кирик Віталій Михайлович
Тел.: +380-96-9212388
E-mail: [email protected]
З питань реєстрації учасників, прийому тез, роботи зі спонсорами
Подтьоп Марія
Тел.: +380-67-4400624
E-mail: [email protected]
Веб-сайт: www.cellconference.info